Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjak el az osztalyta...

Hogyan mondjak el az osztalytarsamnak? (tobbi lenn)

Figyelt kérdés

Van egy osztalytarsam akinek nem nagyon vannak baratai az osztalybol(viselkedesileg eleg sok problemaja van) es megyunk 1 hetes osztalykirandulasra erdelybe,megigeretem neki hogy ketten egy szobaba leszunk de azert mert nem volt amsvalasztasom,kozolte hogy nem beszel velem ha azt mondom hogy nem leszunk pedig eszem agaba sincs vele lenni,4 szemelyes szobak vannak es es 3 masik lannyal lennek,de o nem fer be a szobaba,fogqlmam nincs hogy mondjam el neki hogy nem lszunke gyezobaba mert kiborul!!meg az osztalykirandulas elott szeretnem ugyhogyy nincs sok idom


Kerlek segitsetek,nem akraom megbantani meg persze senki nem szereti ha haragszanak ra de nem tudom...

Ti hogy mondanatok el?

Elore is koszonom a segitseget😇



2017. máj. 3. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ígérted meg neki? Ez olyan bunkóság. Ha nem akarsz vele lenni, akkor mondd meg neki. Ha ennyire nem fontos neked, akkor miért baj, ha nem beszél veled?
2017. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megígérted neki, akkor elég ocsmány dolog visszamondani. Szegényke így is nagyon maga alatt lehet, hogy nincsenek barátai, erre még te is belerúgsz. Gusztustalan vagy. Maradsz még te is egyedül az életben, akkor majd elgondolkodsz...
2017. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyedul rad szamithat szegeny, ne hagyd cserben!:)

Mondd meg neki, hogy ha tenyleg (nagyonnagyonnagyon) a tobbi lannyal szeretnel lenni, hogy akkor buszozasnal vegig mellette ulsz, meg ha mentek ide-oda akkor is vele leszel! De legkozelebb gondold meg, hogy mit mondasz, mert meg igy is nagyon rosszul fog neki esni!:(

2017. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hat.. en 13 vagyok engem is utalnak az osztalytarsaim es sokszor bantanak de megprobaljak a hulyet jatszani hogy nem akarnak megbantani :/ de en ugy mondanam el neki hogy figyelj haver bocsi de nem tudok veled egyszobaban lenni nezned kell a sajat erdekeid is nem csak az ovet de respect neked jo tudni hogy van meg ilyen ember aki a masikat nem akarja megbantani es nem annyira troll (13 vagyok)
2017. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!