Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki beszélni szeretne a...

Ha valaki beszélni szeretne a másik emberrel,kíváncsi valamire, az miért ír ki kérdéseket?

Figyelt kérdés
Miért nem fordul ahhoz akihez az anonim kérdést szánja? Felvállalva önmaga valóságát?
2023. máj. 9. 20:56
 1/7 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy nem kapunk választ attól az embertől, akihez a kérdés szól. Vagy hazudik. Van aki egyszerűen gyáva szemtől szemben kérdezni és megpróbálja kitaláltatni a választ. Olyan is tesz fel kérdést, aki már tudja a választ, csak megerősítést vagy cáfolatot vár. Sokan eleve kamu kérdést írnak ki. Elég változó az oka.
2023. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 Ne értem, hogy felnőtt ember, miért fél mint egy gyermek? Felnőtt, érett emberekről van szó. Én még senki fejét nem haraptam le. Nem vagyok ám olyan rémisztő:D Csak némely ellenségemnek. Dehát ez van. Minden esetre szedje össze az illető a bátorságát, és nyugodtan kérdezzen. Ahogy itt is, privátban is egyenes vagyok. A kegyes hazugság nem az én asztalom.
2023. máj. 9. 21:05
 3/7 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
🤷 hát akkor ezt talán célzottan annak kéne elmondanod, akiről beszélsz.
2023. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert többnyire nem vevők a válaszolók a privát csacsogásra.
2023. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg tobb szempontbol szeretne latni a dolgot,hogy felterkepezze korulbelul mirol van szo.
2023. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem mára már teljes képett kapott a valóságról. A mai nap lett pont téve az "íre". Már nem kell hallgatni. Hallgatni addig kellett amíg utasítás volt rá-és nem beszélhetett valaki. Mára már nyiltan beszélhet. Elérkezett a "játék" ehhez az állomáshoz is.
2023. máj. 12. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Az oldalon elég gyakoriak az "ugye nekem van igazam?" szintű kérdések, amik kérdezői valóban csak megerősítésre vágynak. Az más kérdés, hogy ez mennyire jön össze nekik.

Az is elég mindennapos, hogy a két fél közül egyiknek, vagy rosszabb esetben mindkettejüknek, nem megy valami fényesen a kommunikáció, vagy nem akarják, nem merik azt felkeresni, akinek a kérdést szánják, vagy akiről íródott. Ismerik az illetőt, aki szerintük rosszul reagálna rá, vagy komoly csorba esne szerintük a köztük lévő kapcsolaton, és inkább nem kockáztatnak. konfliktuskerülés

Az is lehet, hogy az illető itt mindent kitereget, elhordja a másikat, szépen kipanaszkodja magát, de csak ennyire volt szüksége. Hogy valahol szépen kiadja magából a felgyülemlett dolgokat, de nem akar tenni semmit sem, hogy azok változzanak.

Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy ebben a kategóriában a kérdések nagy %-a kamu, és ugyanannak a tagnak a "tollából" származik. Elég ránézni a 30 napos listára, meg van egy jellegzetes stílusa, amiről könnyű őt felismerni..

2023. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!