Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Mit csináljak, ha a barátnőm jóban van az exemmel, és ez zavar?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron jártam egy fiúval, aki bemutatott az egyik lánybarátjának. Ezzel a lánnyal összebarátkoztunk. Megcsalt a srác és szakítottunk, ők jóban maradtak és én is jóban vagyok a lánnyal, de nagyon zavar a tudat, hogy ők is. Velem van a baj? Engedjem el ezt a tényt? Szóljak neki? Szakítsam meg a kapcsolatot? Nagyon szeretem őt, egy tündér, de zavar, hogy néha szóba jön.
2023. máj. 14. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Ők már akkor jóban voltak, amikor Te még képben sem voltál. Nem értem, miért lep ez meg, ahogy azt sem, miért gondolod, hogy neked kellene szívességet tennie a lánynak. Te is mondhatnád, hogy neked ez nem fér bele, és inkább ne tartsátok a kapcsolatot.


Meg ha persze olyan jó barátnő, akkor ezt vele kellene megbeszélned...

2023. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az 1-hez! Ők már rég jóban voltak...Miért hagyná ott a barátait csak mert ti szétmentetek! Semmi köze a 2höz! Az zavaróbb lenne szerintem ha mondjuk a te barátnőd megismeri a barátod akivel utána szétmész és a barátnőd még tarja vele a kapcsolatot! Az kellemetlen lehet de akkor sem lehetne elvárni hogy azért ne barátkozzanak!
2023. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeretem őt, egy tündér, de zavar, hogy néha szóba jön"


Ez kéne neki is elmondani. Azt nem várhatod el, hogy ők ketten ne legyenek jóban, de azt mondhatod neki, hogy ha ketten vagytok, akkor ne beszéljetek a srácról, mert neked rossz emlékeid fűződnek hozzá.

2023. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!