Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barátságot preferáltok?...

Milyen barátságot preferáltok? Mélyebb, de törékenyebb, vagy felszínesebb de tartósabb?

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 19:35
A kérdező szavazást indított:
mélyebb/törékenyebb
felszínes/tartós
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mélyebb és tartós, mert ilyen is van ám! Felszínes kapcsolataim vannak ugyan de őket nem hívom a barátaimnak. Egy mélyebb baráti kapcsolatban meg bármit meg lehet beszélni, így ha tényleg barát akkor nem fog lelépni csak mert valami gond van.
2023. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Őszintén örülök neki, de a kérdés nem erre vonatkozott...
2023. máj. 15. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

"Milyen barátságot preferáltok?"

Akkor ez a kérdés mi?

2023. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kitana. ***** válasza:
63%

Én jobban szeretem a felszínesebb haverságokat. Illetve nem tudom, ki mit tart annak, de én a random haverokkal is meg tudok beszélni bármit, szerintem az emberek jó nagy része nyitott a lelkizésre is akkor is, ha nem vagytok évek óta legjobb barátok, az egyéb mélyebb témák meg érdeklődési körtől függnek, nem a barátság mélységétől.

Viszont azt nem akarom, hogy bárkinek én legyen az elsőszámú lelkisegélye meg ilyesmi illetve nekem sincs ilyenre szükségem.

Mondjuk nekem egyik ilyen haverságom sem volt még különösebben tartós, mivel általában munkahelyen születtek, addig tartottak, amíg együtt dolgoztunk vagy kicsit tovább.

2023. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 két db választási lehetőség volt, harmadik nem. olyan sem hogy egyik sem, olyan sem, hogy mindkettő.

[link]


#4 király köszi!

2023. máj. 15. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha törékeny, az nem barátság, ha felszínes, az sem barátság.
2023. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Feltettél egy kérdést, és két rossz lehetőséget kínáltál fel, amik közül én speciel egyiket se szeretném.
2023. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a két lehetőség van, akkor a felszínes, de tartós. Egy mély, de törékeny barátságnak úgyis vége lesz, és csak fáj utána. A felszínesnek megvan a maga szerepe az ember életében, és lehet tök jó is.

Lehet, hogy csak azért írom ezt, mert most ejtett egy olyan barátnőm, akivel nagyon mély volt a kapcsolatunk, és elég rosszul viselem. Most már talán kicsit jobb, nem kattogok rajta egész álló nap, de hogy erre most egy jó darabig nem lesz szükségem, az biztos. Mély kapcsolatnak ott a párom, a többiektől meg jelenleg nem várok mást, mint hogy jól érezzük magunkat együtt. És ha ezeknek vége lesz, nem szakad majd bele a szívem, mert ilyeneket mindig találni.

Aztán lehet, hogy pár év múlva máshogy fogom látni, ki tudja.

2023. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

A felszínes barátság lehet, hogy tartós, de ha bajban van a másik olyan nagy ívben benne hagy a szrban, mint a huzat - és nem anyagi vonzatra gondolok, hanem arra, hogy egy üzenetet sem képes megírni.


A mélybarátság sem törékeny, ha nem teszed azzá.

2023. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a részletes válaszokat!
2023. máj. 17. 03:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!