Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik nem öltözködnek stílusosan, nem felszínesek?

Figyelt kérdés
Akiket nem érdekel mások véleménye?
2022. okt. 8. 16:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom megérteni őket, miert nem akarnak csinosak lenni? Miért nem akarnak másoknak tezseni? Egyszerűen számomra felfogahatatlan.. én imadom szépnek érezni magam és azt amikor megdicsérnek.. valahogy nem tudom őket megerteni, én depressziós lennék ha mindíg beolvadnék az átlagos tömegbe
2022. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem szimpatikusak az ilyen emberek. Ha valaki jól néz ki, az ruhától függetlenül is jól néz ki. A divat követése és mindenféle fölösleges ruha megvétele pénz pocsékolás (illetve idő pocsékolás, mert meg is kell venni, meg a bolygót koporsójába is plusz egy szög).

Ez amúgy szerintem nem jelenti azt, hogy ne érdekelné a mások véleménye. Engem a hozzám hasonló gondolkodásmódú emberek véleménye érdekel, nekik meg úgyis ugyanez lesz a szimpatikus.

2022. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Én meg azt nem értem meg, aki állandóan öltözködik, 1000 ruhája van, de mégse tud mit felvenni..
2022. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ők lehet, hogy csinos ruhák nélkül is elég jól érzik magukat. Nem mindenkit érdekel a divat.
2022. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez amúgy attól is függ, milyen idős emberekre gondolsz. A korral elkényelmesedik az ember, nem érdeklik már annyira a külsőségek. Fiatalon én is szerettem kicsípni magam, ma már negyvenes nőként az sem érdekel, ha alaposan le van nőve a hajam, és látszanak az ősz hajszálak. Nincs igényem már csinos ruhákra, egyszerűbbekben is teljesen jól érzem magam, nem is különösebben szeretek kiöltözni, az időmet pocsékolni olyasmivel, mint smink, frizura. Más dolgok érdekelnek már, nem a megjelenés.
2022. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Engem sem érdekel, mi számít épp divatosnak, de abból, hogy valaki stílusosan öltözködik, hogy következik az, hogy felszínes? Ezzel az erővel te is felszínes vagy, mert az emberek öltözködéséből vonsz le következtetéseket, hogy milyen személyiségük lehet... Szóval nehogy azt hidd, hogy te bármivel is jobb vagy azoknál, akiket annyira lenézel 😂
2022. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális emberek.
2022. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Én nem öltözködök a divat szerint (nagyon feszülős férfiatlan nadrág, bokavillantós nadrág).

Gyerekkoromban a szüleimnek nem volt elég pénze hogy divatosan öltözzek, most csak azért nem sajnálom a ruhákra a pénzt(nem drága ruhákról beszélek!) mert jó érzés rendesen igényesen öltözni, bepótolni ami a gyerekkoromból kimaradt! De nem is szeretnék megfelelni senkinek!

2022. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8. vagyok

26f

2022. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
semmi, mindenkinek magánügye, az erről kérdést kiírókról viszont azt gondolom, hogy nagyon speciális hópelyhecskék akik jobbnak tartják magukat mindenkinél, és itt keresik a megerősítést. nyugi, kamaszkori sajátosság, majd kinövöd.
2022. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!