Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről akik csak akkor írnak vagy beszélnek veled, ha unatkoznak és nincs más?

Figyelt kérdés

Csak akkor írnak rád, mikor épp nincs kivel beszélgetniük, unatkoznak stb…

Unalomból még találkoznak is veled, mert amúgy se lenne jobb dolga.



2023. máj. 14. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, lehet haverkodni.
2023. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem eléggé szarul tud esni.
2023. máj. 14. 13:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Unalmamban visszairkálok én is. Majd kisül belőle vmi. De legtöbbször semmi, mivel nem érdekelnek. Pl.irogat ez az a srác unalmában néha rám, de mivel se kémia kulsőre se tetszenek de en se vagyok nekik vmi istennő csak amolyan ha jobb nincs van kinek írni nő, így elírogatunk egymással vagy találkozunk is de valahogy a társaságuk se tud feldobni. Minek sétálgassak meg kajáljak én pl.a ronda szomszédsráccal? Annyiban jo lenne hogy legalább egyikunk sem.otthon vergődne unalmában, de nekem még a program is szar az ilyenekkel.


Sajnos.


Pedig lenne abban logika amikor az unatkozók összeállnak, abbol jo progik is kisülhetnének vagy valami, de nekem ez igy kevés. Mégha megismerhetném a barátait es talán azokkal is lehetne kapcsolatom, de valahogy azok a barátaik se tetszenek.


Szóval attol.még írkálgatok értelmetlenul unatkozókkal unalmamban. Engem nem zavar. csak értelme nincs. De jobb a semminél.

2023. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Én nem beszélek senkivel Facebookon nagyon, csak akkor ha valami üzleti dolog van, haverokkal csak akkor beszélek..minél kevesebb személyeskedés.
2023. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint a gyk-n is. Értelme semmi hogy itt virítok, de a semminél.jobb.
2023. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Örülök, hogy itt virítasz.
2023. máj. 14. 14:17
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Örülök, hogy rám gondolt és szórakoztatónak talál, érdemesnek arra, hogy velem üsse el az időt.
2023. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Örülök, ha valaki bármikor szívesen beszélget velem.
2023. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresem a társaságukat. Ha épp van kedvem velük beszélni, amikor írnak, akkor válaszolok és beszélek velük, ha meg nincs hozzá kedvem akkor nem. Nem sértődök meg az ilyesmin, de nem is várok egy ilyen kapcsolattól semmit.
2023. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyen embereket el kell felejteni, és elérhetetlenné kell magad tenni előttük. A "soha viszont nem látásra" elv alapján.
2023. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!