Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnők nélkülem...

Legjobb barátnők nélkülem szerveznek programokat? Érthető, miért esik rosszul?

Figyelt kérdés

Tavaly lettünk jóban az egyetemen, én mutattam be őket is egymásnak.


A baj, hogy én hiába akarok velük akár hármasban, akár az egyikkel külön találkozni, tuti sosem jó az időpont. Mert most ide megy az egyik, a másik oda, most ezzel találkozik, most ide utazik stb. De már azt is mondtam, hogy mondjanak ők egy időpontot a hónapban, amikor jó lenne. Hááát még nem tudják, majd látjuk, hogy alakul a hónap, aztán majd visszatérünk rá. Nem Londonig akarok velük sétálni, amihez ennyi idő kéne, csak meginni egy kávét, vagy valami. De szorgalmi időszakban is volt közös óránk, ott is kérdeztem mindig, hogy óra után beülünk-e valahová, vagy nem talizunk-e hamarabb 1-2 órával, sosem volt jó egyiknek sem. Sokszor mintha kb. lerázni akarnának, múltkor is meg volt beszélve az egyikőjükkel, hogy találkozunk, ír előtte fél órával, hogy készülődés közben elszakította a kontaktlencséjét (el is küldte képen), így nem tud jönni, mert nem érzi jól magát, ha csak az egyik szemével lát rendesen. Mondtam, semmi baj, átszaladok akkor én, viszek bort is, aztán beszélgetünk vagy valami. Á, ne induljak el, mert közben odaért már a barátja és hogy ő meg fog sértődni, ha most elküldené... A másik lánnyal pénteken találkoztam volna, aznap reggel írt, hogy mégsem, mert megy haza. Egy megyében, két város távolságra van a szülővárosunk, én is gondoltam már a múlt héten, hogy hazamennék, gondoltam, akkor megyek vele, legalább az úton dumálunk akkor. Kérdeztem, értem tudna-e kanyarodni majd, mert mennék én is, erre hogy ja hát igazából az apukája jön érte Pestre, mert még máshová is mennek majd és hogy nem akar engem fárasztani, meg a kocsiban ültetni feleslegesen. Írtam, hogy nem fáradtság, könnyebb, mint vonatozni, aztán azzal jött, hogy valami bútorért mennek és így hátra nem tudnék beülni majd.


Én tök szívesen találkoznék velük, konkrétan egész nap ráérnék, alkalmazkodnék, de bármikor hozom fel, hogy csináljunk valamit, leráznak. Aztán most kiderült, hogy ők amúgy rendszeresen csinálnak közösen programokat, heti többször is, minden nap együtt tanulnak, együtt járnak edzeni. Nekem meg rajtuk kívül senki barátnőm nincs, családom sem Pesten él. A magány kikészít, pszichológushoz is járok, ezt tudják ők is. És mégis ezt csinálják velem, pedig nem bántottam egyikőjüket sem, nem vesztünk össze, semmi.


Hogy beszéljem meg velük ezt? Nem akarok kizárva lenni a társaságból.


2023. máj. 16. 21:06
 1/8 anonim válasza:
68%
Szerintem csinálj egy közös messenger csoportot és írd le nekik ezt, egy próbát megér.Ha ezek után sem látsz változást akkor valószínűleg nem ők lesznek azok a barátaid akikre számíthatsz.
2023. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Sehogy nem kell megbeszélni. Fel kell fogni vagyis már a 2. lemondás után felkellett volna fognod, hogy nem kérnek belőled. Ez lehet a te hibád de lehet nem a te hibád. Szerintem nagyon nyomulsz. Én mondjuk megvártam volna hogy ők hívjanak magukkal haza, nem akaszkodnék rájuk, hogy kanyarodjanak felém. Mert jobb mint vonatozni. Na ilyet csak erőszakos , pofátlan ember kér. Várd meg hogy ők ajánlják fel.

Más barátok után kell nézned. Biztos vannak még emberek az egyetemen akik lehet szívesen barátkoznának veled.

Az meg hogy te mutattad be őket semmit nem jelent.

Azért fura hogy soha nem érnek rá, mindig lemondják. Soha nem hívnak magukkal edzeni, tanulni.

Keress új barátokat mert ezek max ismerősök.

2023. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van közös csoportunk, ami kb. abból áll, hogy én írogatok bele, küldök mindenfélét, ők ilyen 2-3 naponta nyitják meg, de szerintem akkor sem nézik, miket írtam, miket küldtem, mert simán van, hogy találkozunk a suliban, elkezdenek mesélni valamit és mondom, hogy hahó, ugyanezt már leírtam kb 1 hete én is nektek.


Én nehezen barátkozom, nem is szeretek ismerkedni másokkal.

2023. máj. 16. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ők nem a barátaid, csak nyűg vagy nekik és ezen egyáltalán nem segít a kétségbeesett nyomulásod. Sajnos ideje venned a lapot és ha nem akarsz egyedül maradni akkor más felé nyitnod, akármennyire nem szereted az ismerkedést.
2023. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de látnod kellene, hogy felesleges harmadik vagy. Érthető, hogy rosszul esik, persze, mert te barátaidnak tekinted őket, de ez nem kölcsönös. Nagyon erőszakosan akaszkodsz rájuk, de nem akarnak megbántani. Ebből érdemes lenne visszavenned, nem erőltetheted magad olyanra, aki nem akar veled lenni. Részükről is teljesen érthető a dolog, én sem akarnám olyannal tölteni az időmet, akit nem kedvelek, és más sem.
2023. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Bármennyire is szar helyzet, és fájdalmas, szerintem vedd a lapot, és ne ajánlgass programokat! A leírtak alapján tök nyilvánvaló, hogy nem vevők rád, és még a csillagokat is képesek lehazudni az égről, hogy ne kelljen talizni veled külön.
2023. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami okból kifolyólag le akarnak rázni, nem akarnak többet veled barátkozni. Nem tudod miért lehet? A helyedben ismerkednék másokkal, rájuk nem pazarolnék több időt és energiát, magadból csinálsz hülyét csak.
2023. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát az lehet, hogy ők egymás legjobb barátnői, de hogy neked mindkettő csak ismerősöd, az viszont biztos. Egyértelmű, hogy ők nem tartanak téged barátnőjüknek egyáltalán, és lassan már nem tudnak mit kitalálni, hogy udvariasan rázzanak le, mert nem veszed a lapot. Ha így folytatod, esetleg egyet fogsz elérni: megmondják a szemedbe, hogy szállj le róluk.
2023. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!