Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, úgy hiányzik a...

Mit tegyek, úgy hiányzik a fiam és amikor hazalátogatnak a párjával, akkor is csak páros programokat szerveznek, s ha itthon vannak, akkor meg elvonulnak kettesben?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem akarom szétszakítani őket, de évente párszor látom a fiamat és olyankor sem rám szenteli azt az időt. Jön a párja, és vele tölti az idejét itt is. Csak főétkezésekkor tudom elkapni egy beszélgetésre. Ha jól megölelgetném, akkor meg kinevet.

Egy másik országban él, a párjával, minden nap együtt vannak, nem hiszem, hogy évente párszor egy hetet olyan nehézkes lenne eltölteni velem? Nagyon hiányzik az illata, a személye, hogy megölelegessem, hogy elmesélje mi van vele, hogyan érzi magát, de sokszor ezekre sem szakít időt. Évközben hetente, kéthetente telefonálunk. Sokat dolgozik a gyerek, rohan, meg is értem, hogy nincs ideje állandóan rám, de olyan nehéz a hazalátogatáskor egy kis időt rám szorítani?

Illetve az utolsó előtti látogatásakor egyedül jött, de akkor meg a haverok, meg valami online játék volt az érdekesebb.

28 éves, egyetlen szem gyerekem.


2022. aug. 8. 18:26
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
88%
EZT miért nem a fiadnak mondod? Habár szerintem eléggé túlzó, amit elvársz töle, de vele kell megbeszélni.
2022. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Túlzó?:) Mármint az, hogy amikor hazalátogat egy kicsit töltse velem az idejét? Az sok lenne?


Tegnap mentek haza. Itt voltak 6 napot. Láttam is a gyerekemet, meg nem is. Mentek, kirándulgattak a párjával, aki nem magyar, most járt harmadszorra nálunk, meg Magyarországon is, így érthető ha szétnézne, de az is jól esne ha én is kapnék időnként a gyerekemből.

2022. aug. 8. 18:30
 3/60 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is túlzó... Meg mi az, hogy hiányzik az illata, meg hogy ölelgesd... Nem a párod b.sszus.....
2022. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

Nem a párom, de ettől még hiányzik. Ha anya vagy, megérted.

Persze, hiányzik, de nem hányom szemre neki. Csak annyit kérek tőle, hogy egy picit vele lehessek. Évente párszor, pár napot...ez sok?

Mások, akik közel élnek a gyermekükhöz, naponta meglátogatják őket.

2022. aug. 8. 18:40
 5/60 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg nem túlzó. Egész évben együtt van a párjával.- ami tök jó- de nem szarjon már mindenkire akkor is amikor hazalátogat a szülői házba. Az meg bebaszna ha egy szülő nem ölelhetné meg a gyerekét mikor hazamegy, mert az akkor se bújik ki a párja seggéből fél órára se. Minek megy haza ha szarik azokra akit meglátogat? Itt épp a gyerek mutat beteges ragaszkodást a párja felé, ha minimális időre sem fér más az életébe, durván tárfüggő lehet.
2022. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
55%

Nem az a túlzó, hogy idö takarsz vele tölteni meg beszélgetni, hanem hogy ilyeneket írsz: "Nagyon hiányzik az illata, a személye, hogy megölelegessem" - ez nagyon nem egy anya érzése a fiához, inkább egy nö érzései a párjá felé!

EZ AZ, ami szerintem már a beteges szint felé tart, és lehet, hogy éppen ezért kerül a fiad, kínos neki az egész.

2022. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
92%
Túlzó, nem túlzó, az anyák ilyenek. Én 10 évvel vagyok idősebb mint a fiad, mégis minden alkalommal megölel anyám, ha náluk járok. Pedig csak 10 km-re lakom tőlük, hetente 2x minimum találkozunk. Mondjuk meg tudom érteni, ezért nem is csinálok belőle ügyet. Az egyik testvérem meghalt betegségbem és nem oly régen nekem is rezgett a léc. Vétlen fél voltam egy autóbalesetben.
2022. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

6-os, biztos nincs gyermeked. :)

A párunk illatát is szeretjük, csak máshogyan. Másképp.

Téged nem szokott megölelgetni az édesanyád?


7-es, sajnálom azt, ami veletek történt...

2022. aug. 8. 18:47
 9/60 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem vagy túlzó!! De ezt a fiaddal kell megbeszélned. Szervezz vele, velük programokkat egty közös mozi vagy kirándulás ötlete lehetne a kezdet.
2022. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
86%

Én megértelek, kérdező. Lányom van, 26 éves, ha jönnek, mindig megölelem, megszorítom, és igen, érzem azt a "babaillatot", ami csak ő volt mindig és senki más.

Ettől még nem vagyok a seggében, 3 hetente találkozunk (de volt már távol egy évet is 12 ezer kilométerre, és élt Nyugat-Európában is fél évet). Telefonon beszéltünk, emaileztünk, skype-oltunk, de nekem a legrosszabb az volt, hogy nem ölelhetem magamhoz.

Szóval én megértelek.

2022. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!