Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Általában milyen közös program...

Általában milyen közös programokat szerveznek a barátok?

Figyelt kérdés
normális programokat írjatok már léccives, előre is köszönöm az összes választ!

2013. nov. 16. 21:09
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez attól is függ hogy fiú vagy lány vagy,és milyenek a barátaid.Kit mi érdekel.Nos én lány vagyok,és vegyes nemű a baráti társaságom.Ha a barátnőmmel vagyok akkor mi elvagyunk egy jó filmen,sorozaton,van amikor együtt sütünk,ruhákat próbálunk fel/cserélünk el.ezek ilyen nyugisabbak.de szoktunk zenéket hallgatni,hajat csinálni stb.ezek nagyon csajosak.Ha már fiúkkal is vagyunk,akkor ezek természetesen már nem olyan nyerőek.A filmezés még bele fér.De különben olyasmiket,hogy kutyasétáltatás,bandázunk.Szét nézünk erre-arra.Nyáron sokat medencéztünk.Azt hozzá tenném faluban élek szóval nem ugorhatok át a West And-be stb.Nincs szükségünk előre megtervezett progikra,mi amúgy is spontának vagyunk.Nem kell ide hatalmas dolog.Néha elég egy zacsi csipsz meg egy kanapé,és már is tökéletes minden.jó a beszélőkénk.:)remélem tudtam segíteni...
2013. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Például sport. Ha nem vagytok profik, akkor is össze lehet jönni és kosarazni, vagy ilyesmi.

Kirándulás. Semmi nem kell hozzá, és jól lehet közben beszélgetni. Plusz még egészséges is.

Piknik. Kimentek a természetbe, mindenki visz valami kaját, leültök egy réten vagy valahol, esztek, labdáztok, beszélgettek.

Elmenni és közösen megnézni valami érdekeset, pl. egy színházi előadást, vagy egy kiállítást, vagy egy barlangot stb.

2013. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mozi, kockulás, szerepjátékok játszása, buli, csak sima sétálgatás, dvd-nézős-pattogatott_kukoricás-pizzás, fagyizás, "átugrom hozzád,és beszélgetünk"- típusú, pizsamaparti.........:):):))
2013. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!