Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan dolgozzam ezt fel?...

Hogyan dolgozzam ezt fel? Gyerekkoromban egy barátnőm azt kérdezte tőlem, hogy miért ilyen csúnya a házunk

Figyelt kérdés

30 éves vagyok.

Ők már 20éve is nagyon gazdagok voltak. És amikor áthívtam hozzánk, azt kérdezte tőlem, hogy nekünk miért ilyen csúnya a házunk?


Bennem ez annyira megmaradt, hogy azóta is félve hívok át magamhoz bárkit is. Most sem élek palotában.

Azóta is rettenetesen nyomaszt azt, hogy ha áthívok magamhoz valakit mit szól majd a lakásomhoz.

Rend van, tisztaság van. De nincsenek modern csilivili bútoraim.


2023. máj. 23. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
De miért ilyen csúnya azóta is a házatok?
2023. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Felejtsd el, hogy egy sznob ***** így nevezte a hátatokat. Lépj túl ezen, és ne agyalj rajta. Nem tudsz mindenkinek megfelelni, ebben sem, és nem is kell.
2023. máj. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Dolgozz többet, újítsd fel. Nem muszáj putriban élni.
2023. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hát nem a legjobb ember ne törődj vele csak az lenne gát ha elhanyagolt lenne ahogy írtad rend van és tisztaság ez a lényeg.

Egyébként én tényleg szégyenem ahogyan élek rokonnal 30 évesen és most úgy alakult hogy közös szobában és enyhén fogalmazva a hátra rá férne egy kis felújítás de nagyon lassan halad mind ketten 1-2 órát ingázunk a melóba csak a hétvégék vannak.

2023. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Nyomorék, ilyenen parázol.


Tőlem folyton azt kérdezték miért vagyok ilyen csúnya??


Ezt hogy dolgozzam fel ha te ennyit nem tudsz feldolgozni??


Én valóban 10 éve próbálkozok, elmentem pszichologushoz, pszichiáterhez és gyakorlatilag már csak a gyógyszer van hátra, amit még halogatok , hogy hátha valami bekövetkezik.

2023. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdeztél vissza: Édesanyád hogy szülhetett ilyen csúnya gyereket..? :)

Ízlések és pofonok.

2023. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!