Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit reagálnál,ha a gyermekkori...

Mit reagálnál,ha a gyermekkori barátod azért mondana le rólad,mert anya lettél?

Figyelt kérdés
Illetve hozzátenné,hogy a gyerekedet se tudja szeretni,mert elvett tőle. Én mindig hívtam,hogy jöjjön át vagy szóljon,ha ráér és menjünk el valahová.
2023. máj. 31. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen “barátért” nem kár. Majd lesznek új barátaid.
2023. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Így van. Nekem ezt akkor jatszotta el, mikor megismerkedrem a férjemmel. Közös randikat akart, meg, hogy kevesebbet legyek vele...

Azóta se tartjuk a kapcsolatot. Akkor nagyon nehéz volt, de nem bántam meg.

2023. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Meg nyilván nem őt fogod választani, ha már választás elé kényszerít, hanem a gyerekedet. Ne erőltesd! Főleg ne te fuss utána. Megpróbáltad, ennyi. Bőven megtetted, ami tőled tellett.
2023. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 babyboom567 ***** válasza:
94%
Mondjuk, azért tudni kéne,hogy hány éves vagy és a barátnő mennyi..Mert 14 és 18 között még elmegy ez a viselkedés.De ha felnőttek vagytok,akkor mondjuk én örülnék,hogy megszabadultam tőle.
2023. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
14-18? Gondolom, nem gyerekként szült...
2023. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 babyboom567 ***** válasza:
58%

miből gondolod?

szülnek már 13 évesen is

Múltkor voltam a kormányhivatalba,a "kiscsalád" jött intézni a gyest a "nagymamának", az "anyuka" 15 éves volt és ez már a második gyereke(2 apától).

Nekem konkrétan 8 ismerősöm/munkatársam van,aki 16 évesen szült.És az én korosztályomban(45-50 éves) kb 80% 19 évesen.

2023. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Bomlanak fel barátságok házasság, gyerek születése miatt. Ez egy megváltozott élethelyzet, semmi sem lesz már olyan, mint korábban. Akinek nincs gyereke, házastársa, az nem tud ezzel mit kezdeni.
2023. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Bogica0616 válasza:
94%
Kedves kérdező, az ilyen nem barát, lesz egyszer ő is szülő l, majd akkor megérti. 6 válaszoló az nagyon kemény munkahely lehet, ha 16 évesen szülnek. 🤣
2023. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj,hogy nem mindenkibol lesz felnőtt,valaki megragad tini szinten. Nekem egy ilyen kapcsolat 30 evesen szakadt meg. Mert egyszeruen mar nem birtam,hogy mindig az a téma tíz éve,hogy a buliban felszedett pasijai hogy verték át és a pasik exei milyen rondák. Komolyan abbol alltak a találkozásaink,hogy pörgettük a facebookot, és a pasijai exeinek minden képét lecikizte. Közben nekem már férjem volt és gyerekem. Tehát nulla közös téma. És persze közben féltékeny is volt rám. Sajnálom,hogy így alakult, de egyszerűen nem lehet elvárni,hogy 18 éves szinten megragadjunk 30 évesen.
2023. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Nyitnám neki az ajtót és integetnék. De komolyan ezt nem kell sajnálni.
2023. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!