Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek màr fordult elő, hogy...

Veletek màr fordult elő, hogy a legjobb baràtnőtök/baràtotok egyik pillanatról a màsikra megvàltozott ès többet màr nem akart veletek baràtkozni?

Figyelt kérdés
A baràtnőmmel màr ovi óta (az azt jelenti, hogy több mint 10-12 ève) ismerjük egymàst ès vagyunk legjobb baràtnők. Viszont 6.-ban valami megvàltozott ès màr nem akar velem lenni, kerüli a tàrsasàgom. Nem haragszik ràm, mert beszèlünk meg ha kèrdezem vàlaszol, csak szünetekben màsokhoz megy oda, új baràtai lettek, èn meg ìgy egyedül maradtam, mert majdnem 10 èvig csak ő volt az egyetlen baràtnőm. De màr nem is tudunk olyan jól elbeszèlgetni, mint règen, totàl màs lett. Valakivel fordult màr elő ilyesmi? Mennyi idő alatt talàltatok új baràtot, aki introveltàlt, mert úgy èrzem, hogy ez a baràtsàg teljesen tönkrement. Vagy szerintetek mèg van esèly rà, hogy megjavuljon? Aki àtment màr ilyenen, hogyan èlte meg?
2023. jún. 2. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a gimi végén ment tönkre a három fős barátiköröm.

Nem volt hosszú mert ott ismerkedtünk meg, de nagyon jó közeli dolog alakult ki.


A két spanomnak meg lett a jogsi és onnantól kezdve kicsit kirekesztőek lettek velem szemben. Mind a kettőnek tehetősebbek voltak a szüleik, de amíg megnem kapták a saját autóikat soha sem érződött, az hogy ők gazdagabbak lettek volna nálam.


Kicsit hülyén éreztem magam egy ideig. A gimi előtt nem voltak igazi barátaim és később amikor munkába álltam sem sikerült kialakítani maradandó baráti kapcsolatot max ilyen haveri szinten.

Az igazat megvallva jól is érzem magamat így egyedül. Talán az élet nekem ezt szánta.

Kicsit én is jobban hajazok az introventáltság felé.

26F

2023. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gimiben előfordult, igen. Az okát azóta sem tudom. Lett új baráti köröm később az egyetemen, nem volt gond, csak fura mert magyarázatot nem adtak rá, miért szakították meg velem a kapcsolatot egyik napról a másikra.
2023. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!