Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akiknek nincsenek barátaik...

Akiknek nincsenek barátaik azok mit csinálnak szabadidejükben? Hogy járnak bulizni? Fiatalokra gondolok 20-30 közöttiekre

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 15:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Mostanában kicsit kiestem a nagy társasági életből. Sportolok és szakmai dolgokkal foglalkozom.


De örülök egyébként a társaságnak is ha adódik, keresni is fogok új ismerősöket.


27n

2023. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem járnak bulizni. Én pl számítógépes játékokkal játszottam, majd aztán online vállalkozásom lett.
2023. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
40 vagyok, de sosem voltak sem barátaim, sem párkapcsolatom. Olvasok, netezek, ügyeket intézek, van, amikor képzésre járok, a szüleimnek segítek. Semmi értelmes-, vagy extra dolgot nem teszek... (F)
2023. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Mikor voltak barátaim akkor sem jártam bulizni, nem vagyok olyan alkat. Mászkáltunk, kocsmáztunk, filmeztünk, közben beszélgettünk. Most csak egy barátom van de ő nagyon messze lakik, így offos a találkozó. Magamban számítógépes játékokkal játszok, a természetet járom, olvasok, nyáron úszok a Balatonban. Ha nagyon ki akarom engedni a gőzt és igazán szórakozni + inni akkor elmegyek egy rock koncertre.
2023. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon szeretek olvasni, idén már 21 könyvet olvastam ki. A növényeimet gondozom az erkélyen és a lakásban. Hétvégente kirándulok vonattal, idén már 19 helyen jártam. A tengerimalacaimmal foglalkozom. 31f.
2023. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Bulizni nem járok, ha lennének barátaim sem járnék, nem szeretem.

Itthon vagyok, netezek, néha olvasok.

2023. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Nahát, lassan már alakíthatunk egy olvasós klubot. Ki mit szokott olvasni és mi volt a legutóbbi olvasmánya?
2023. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem járok bulizni, nekem az kínzás, nem szórakozás. Van elég hobbim ahhoz, hogy ne unatkozzam.
2023. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem járok bulizni, sosem jártam, olvasgatok, rejtvényt fejtegetek, netezek szabadidőmben. Ja meg pár sorozat van ami érdekel azokból szoktam 1-1 epizódot meglesni.
2023. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Most már ugyan öregebb vagyok, de akkoriban se voltak barátaim. Eljártam bringázni, meg gyúrogattam, gitározgattam magamnak, aztán ennyi. 1, vagy talán 2 barátom volt, azokkal átjárkáltunk egymáshoz néha. Hét közben dolgoztam, gyakran szombaton is. Bulizni nem jártam.
2023. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!