Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baratsagnal nem az lenne a...

Baratsagnal nem az lenne a lenyeg,h talalkozunk es beszelgetunk vagy egyutt csinalunk vmit?

Figyelt kérdés

Bp-i no vagyok es elhivtam egy no ismerosom (heterok vagyunk) ,h talalkozzunk es uljunk be egy parkba. Erre az volt a valasz,h o etterembe akar menni es azota se valaszolt . Mindketten jol keresunk.


Ha nem koltok a talalkozo alatt penzt,akkor mar nem is kivancsi ram? Nem a szemelyem a lenyeg,hanem ,h o meghatarozott helyre ulhessen be??



#Barat vagy kistaska vagyok?
2023. jún. 8. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet csak ki volt, mert éhes volt. De egyébként parkba ülhettek azután is, hogy esztek egy jót. Szerintem ezzel nincs baj.
2023. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindenkinek jön be ez a parkba csöves módjára leülős történet, vannak olyan emberek akik megadják a módját. Mondjuk az más kérdés hogy milyen szoros a "barátságotok" ha ennyire nem ismered a barátodat hogy ő az elegánsabb helyeket preferálja egy beszélgetésre nem a csövesbánat stílust. Ha ezzel pedig nem tudsz azonosulni akkor miért a barátod?


Ez olyan dolog hogy egy hippi sem fog operettszínházba menni veled mert neki többet jelent elpippantani egy békepipát az erdőben.

2023. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos jól látod :(
2023. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem ismerem annyira ezt a baratom. Attol meg talalkozhatok vele. :D

En nem tudok se enni se inni mashol sulyos etelerzekenyseg miatt. Lezart asvanyvizet meg nem fogok fizetni 10x-t,h o vegig ihassa az itallapot. Enni meg neki nem illik,ha en nem eszem. Ugye illemszabaly….


Budapest belso keruleterol van szo. Gondozott orzott parkokrol. Nem csoro keruletekrol.


Hadd ne a barataim szabjak mar meg,h mire koltom a penzem.


Nincsenek olyan barataim,akik a helyszin miatt nem tudnak meegyezni a talalkozoban.


A baratsagnak pont az a lenyege,h joban rosszban kitartunk egymas mellett. Ne csak ugy legyek jo,ha szorom a penzt.


Aki csak akkor talalkozik velunk,ha szorni tudjuk a penzt,az nem barat.


Hamarosan lesz ilyen eletszakaszom,h tudnek draga helyre beulni,de akkor is szurni fogom a latszatembereket. Parkbanulessel.


Van ilyen baratom,akinek amegadni a modjat a dilije,de megis rendszersen takozunk setalni. Na o pl kb ugy nez ki,mint egy csoves. O meg a ruhakra nem kolt. Na en meg azt nem eroltetem ra,h vegyen uj ruhakat.

2023. jún. 9. 00:09
 5/13 anonim ***** válasza:
4%

Ez a te "barátod" egy kirakat-barát,de ezt gondolom,tudod illetve érzed.

Őszintén megmondva,mennyire örulne az ember,ha lenne egy barát az életében,akivel beszélgethet,akár egy parkban,akár egy villamosmegállóban..

Sokunknak ezt sem adja meg az élet...:(

Nekem minden barátom onnan kezdve tűnt el,hogy kapcsolata lett.Már az írogatás sem megy,sajnos elmondhatom, nincs barátom.

Aki volt,szerencsére ilyen sétás,parkban ulős volt...A Károlyi kertben sokat beszélgettunk,órákon át...Na most évek óta magamban ulök ott.

Akinek pedig van barátja,az nem becsuli meg és étterembe vagy egyéb helyekhez köti a találkozást.Egy étteremben,kávézóban nem lehet olyan jól és kötetlenul beszélgetni,főleg ha ki is nézik az embert,ha egy óránál többet lenne ott...

2023. jún. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Kíváncsi vagyok valamire: kérdező, te a "barát" szót nem a klasszikus értelmében használod, hanem mindenkire, akivel már beszéltél 2 mondatot? Abból gondolom, hogy nem is ismered annyira, meg éttermi illemszabályokról beszélsz.

Hát nekem egy igazi barátom van, meg sok-sok jó ismerősöm. A barátomat éjjel kettőkor is felhívhatom, hogy pl. lerobbantam valahol a búzamezők mellett, és el fog jönni értem. Ahogy fordítva én is. Nem beszélünk illemszabályokról, és semmilyen előzetes szervezés nem kell ahhoz, hogy beszélgessünk.

Akikről te beszélsz a kérdésedben, azok számomra a jó ismerős kategória.

2023. jún. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hatos: igen ,inkabb ismeros kategoria. De nem kategorizalok szigoruan. Hisz lehet baratta valt volna.
2023. jún. 9. 11:01
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

"Őszintén megmondva,mennyire örulne az ember,ha lenne egy barát az életében,akivel beszélgethet,akár egy parkban,akár egy villamosmegállóban..


Sokunknak ezt sem adja meg az élet...:("


A barátságot nem az 'élet' adja meg hanem a te személyiségedtől függ... ha neked nincs egy igaz barátod sem azért elgondolkoznék a helyedben hogy milyen ember vagy valójában és miért nem keresi a társaságodat senki

2023. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát figyelj, én se találkoznék a barátnőimmel egy villamosmegállóban vagy egy parkban. Egyedül a covid alatt oldottuk meg ilyen “nomád” módon, akkor elment, jobb volt, mint a semmi, de egyébként mi is mindig beülünk valahova.

És mégis milyen “illemszabályok”? Én se nagyon tudok mit enni étteremben, de SOHA eszembe sem jutott, hogy emiatt a barátnőim se egyenek!! Szerintem a barátság nem ilyen buta illemszabályokról szól.

“Hadd ne a barátaim szablyák már meg, mire költöm a pénzem” - ők meg mondhatnák, hogy hadd ne Te szabd meg, hogy mi legyen a program/helyszín. Itt nem neked van igazad sajnos.

2023. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A 8-ashoz írnám, reakcióként.

Keresik és kedvelik a társaságomat,de mivel főleg fiatalok,veluk már életkori eltérés miatt nehéz lenne barátkozni,hiszen életfelfogásban messze állunk egymástól.

Ötvenes férfi vagyok,mint munkahelyen,mint hobbim alapján emberek között.De a korombeliek elég megkeseredett,vagy fásult,közönyös emberek.Veluk ezért nehéz kialakítani. A fiatalok kedvelnek,el is beszélgetek veluk,de nyilván nincs meg az a többlet,ami egy barátsághoz kell.Gondolom egyetért mindenki azzal,hogy egy 24 éves egy 54 évessel már bizalmi dolgokról nem tud úgy összhangban lenni.Az életszakaszok eltérése miatt is.

2023. jún. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!