Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Harmincas éveitekre mennyire...

Harmincas éveitekre mennyire maradt meg a baráti körötök?

Figyelt kérdés
Nekem egyetem alatt nagyon jó társasági életem volt, sok programra, kirándulás, utazás, fesztivál jártam. Aztán úgy 27-28 körül már kb a fele maradt meg a baráti társaságnak, de még úgyis egész jó volt. Most meg már 34 évesen gyakorlatilag mindenki családos lett és alig van bármi közös élmény, mindent előre hónapokkal le kell szervezni, ami persze tök érthető, de mégis valahol olyan fura, hogy így átalakult az élet.

2023. jún. 10. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen kezdett újjá épülni a nulláról a baráti kapcsolataim.Mindenkit kitakarítottam magam körül.
2023. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

38 vagyok. 30 éves koromra a középiskolai/egyetemi baráti körből egy lány maradt meg, és még egy lazán, akit annyira nem szeretek (nincs vele nagy gond, csak nincs meg a közös rezgés), ő jóban van ugyanezzel a lánnyal, ezért találkozunk néha. Ők a mai napig megvannak, a többiek teljesen lecserélődtek.

Nem bánom, változunk, változik a baráti kör is. Aki tényleg nagyon értékes, az megmarad, de ez ritka, max.1-2 ember.

2023. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Egy barátnőm van de legalább ő gyerekkori.
2023. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Ami nem is volt, arról nem is érdemes beszélni sem.
2023. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Én még mindig várom, hogy legalább egyetlen barátom is legyen. Nem hogy egy egész baráti kör. Nem igazán illek össze senkivel 😃
2023. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 40-re teljesen eltűntek a régi barátok.

Újak meg nem nagyon jönnek tekintve, hogy mindenki gyerekkel foglalkozik, vagy éppen válik.


Nekünk se gyerek, se válás. Simán csak boldogan élünk.


Na, ehhez nehéz barátokat találni ebben a korban...

2023. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 37 éves koromig nem volt baráti köröm, azóta van egy kicsi.
2023. jún. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ezt már nagyon sokszor elmondtam, és ez valahol az ismerkedést is megnehezíti az ellenkező nemmel.


Már középsuliban kezdődött h érettségi után szétszéledtünk, msáik másik főiskola vagy egyetem vagy valami továbbképzések...más-más város....


majd kb. mindenki másik munkahelyre került


majd igen...sokan a barátjukkal barátnőjükkel összeköltöztek általában másik városba, van ahol gyerek is lett házasság...


38 éves koromra egy barát sem maradt.


max évente 5x ha beszélünk max 1x ha találkozunk.


kollégáim közt van 1-2 jó arc, de családosak.


Így egyedül kevesebb helyre is járok, kevesebb a lehetőség is az ismerkedésre.

2023. jún. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Néhány barátom van csak, elszórva az életutam különböző pontjairól ismerem őket. Némelyik kisebb baráti körhöz kapcsolódik, és max évi 1 találkozót sikerül összehozni mindegyikkel. Vannak akikkel többévente, de a kapcsolat mégis megmarad. Külföldi barátaim is vannak, akikkel többévente találkozunk, van akit kb 5-6 év után fogok hamarosan viszontlátni.
2023. jún. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 20-as éveimben jelen lévő emberek közül szinte mindenkivel elsodort bennünket az élet egymás mellől, fizikailag is. Többen már nincsenek is Magyarországon.


Magamat is hibásnak érzem valamennyire, mert mostanában nem vagyok/voltam jó passzban és én se nagyon kerestem másokat. És minél több ideje nem beszéltünk, annál nehezebb felvenni a fonalat, legalábbis nekem.


37N

2023. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!