Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmmel milyen...

Legjobb barátnőmmel milyen progikat csináljunk? Ti mit szoktatok?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm pesti.

Inkább én megyek hozzá fel. Mindig program hiányban szenvedünk.

Mindig beülünk kajálni,sütizni,kávézni vhová.De már megbeszéltük,hogy ez kezd unalmas lenni.


Nem tudunk progikat kitalálni.


2015. jan. 7. 12:57
 1/9 A kérdező kommentje:

Van,hogy elmegyünk szoliba is.


De egyszerűen nem tudom mit lehetne csinálni.

2015. jan. 7. 12:58
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Felmész Budapestre és nem tudtok mit csinálni?!?!

Jesszus, hogy nevezhetsz így valakit legjobb barátnődnek? Az én barátnőmmel úgy telik az idő, hogy csak na, hipp hopp elszáll, mivel bármit csinálunk, jó együtt, sosem unalmas.

2015. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Spinning

Turizás

Túrázás

Ha nagyobb társaság összejön, társas játékok

2015. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó de mi egy héten 4x-5x tuti találkozunk és mindig megyünk vásárolgatni,kávézni,sütizni. Vele is gyorsan telik az idő,nem mondom hogy nem.Csak kéne vmi jó progi.Mert mindig ugyanazokat csináljuk és már meguntunk,hogy kb ugyan azt csináljuk minden talinál.Persze beszéd téma mindig más,meg minden.De jó progik kellenek amik nem drágák.

Túrázni nem szeret-.- Pedig én mennék kirándulni,meg csak úgy bejárni Pestet.


Csak hát sok mindenhez pénz sem ártana,nem csak pár ezer ft.

2015. jan. 7. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:

A vízi buszt próbáltátok már?

Pálvölgyi cseppkő barlang.

2015. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Barátnőm nem az a túrázós,múzeumos típus.


Persze amikor megkérdezem mihez lenne kedve,ő se tudja.


Szóval a lényeg mindketten szeretnénk vmit csinálni,de hogy mit nem tudjuk.


Gondoltunk a közös edzésre például.Csak nekem rohadtul nem érné meg feljárni Pestre plusz még fizessek havi 9-10 ezret edzésre.Így is sokba van,hogy hozzá megyek fel.Néha ad pénzt,hogy na mégis csak én járok fel többet hozzá.De ha még edzenék is ami nem kevés.ÁÁ az sok.

Jelenleg így sincs munkám.Szóval nem nagyon tudok ilyesmiket finanszírozni.

2015. jan. 7. 13:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja meg oké,hogy nincs munkám van időm. De ha lesz munkám,meg tanfolyamra járok majd január 20tól.Időm sem lesz meg kedvem se nagyon utazgatni 1 órát oda 1 órát vissza.
2015. jan. 7. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a legjobb barátnőmmel sosem szervezünk külön programot. Vagy elvisszük sétálni a kutyámat, vagy netezünk, vagy tanulunk. Vagy semmit se csinálunk (ami a leggyakoribb) egyszerűen csak beszélgetünk és röhögünk :)

Nagyon gyorsan telik vele az idő és sose unalmas.Nem piszkálni akarlak kedves kérdező, de milyen legjobb barátnők vagytok ti?

2015. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó barátnők vagyunk csak mostanában ő eléggé bekomolyodott amióta kapcsolatban él.

Aztán nem lehet vele annyit hülyéskedni mint régen,nem tudom miért.

Mindig 11re megyek hozzá és este érek haza,eltelik,így vagy úgy a nap mindig.Nem szoktunk unatkozni mindig csinálunk vmit. Csak gondoltam ajánlotok vmi progit.

2015. jan. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!