Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el,ereztessem...

Hogy mondjam el,ereztessem vele hogy ez nekem rosszul esik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az az hogy van a legjobb baratnom,akiert tenyleg nagyon nagyon halas vagyok,de amiota nyar van egyre kevesebbet akar velem lenni vagy nem is tudom,van neki egy masik barati kore is amivel semmi bajom sot,orulok hogy mas barati is vannak es boldog veluk csak hat barmikor irok neki hogy megyunke valahova vagy barmi mindig azokat a valaszokat kapom hogy “idk” “talan” “lehet” aztan nyilvan nem lesz belole semmi,bevett a csoportba ahol a talik beszelik meg a masik barati tarsasagaval es soha nem nezem meg az uzenetek rendesen de ertesitesekbe mindig nezem ahogy allandoan veluk beszel talikat minden nap es hat nyilvan ezert nem jon velem sehova.Oszinten picit rosszul esik hogy minden nap veluk megy mindenhova velem meg amiota nyar van egyszer jott el valahova akkor is csak delutan fel otig es akkor mondta hogy o megy nyilvan nem mondta hogy miert de tudtam hogy veluk megy talizni es azert ez rosszul esik.Megis vegig amikor suli volt ott voltam neki,barmit meg tudtunk beszelni,ha baj volt mindig segitettem en is neki ahogy o nekem.

Szerintetek hogy mondjam el neki hogy picit rosszul esik ez? Vagy hogy ereztessem vele hogy nekem ez nem esik jol?

Probaltam ugy tenni mintha jol ellennek nelkule is de oszinten nem,jol esne hogyha azert velem is min annyit lenne mint veluk,megertem tenyleg hogy oket is nagyon szereti mert hogy tavaly nyaron is vegig veluk volt (velem szeptemberben ismerkedett meg) de azert na,rosszul esik.



2023. jún. 12. 14:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha meg valahogy szoba kerul hogy kozos progit csinaljunk akkor mindig felhozza hogy jajj de vigyuk oket is (a masik barati tarsasagat) nem az,nincs kulonosebb bajom veluk csak megis azert nem tudok veluk onmagam lenni,teljesen mas amikor ketten vagyunk mint velunk (2szer beadtam a derekam es veluk mentem) ugy erzem hogy ok se birnak engem en meg nem tudok onmagam lenni veluk es nem is nem erzem jol magam
2023. jún. 12. 14:13
 2/2 Fcityzen ***** válasza:
Ez egy kicsit olyan, mint a szerelem. Meg kell találni a megfelelő egyensúlyt. Sajnos nem tudod befolyásolni, hogy kit válasszon a programokhoz. Próbálj másokkal is barátkozni, és előfordulhat, hogy ha látja, hogy neked is van más társaságod, szívesebben hív el.
2023. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!