Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi szint különbség fér...

Mennyi szint különbség fér bele egy barátságba?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van két barátnőm, akik nagyon szépek, mellettük én vagyok a csúnya lány. Nagyon jó barátnőim már évek óta, sose éreztettek velem semmit, hogy én kevesebb lennék bármiben is tőlük. Nekik már van párkapcsolatuk, nekem nem volt még, ami már nemcsak engem kezd zavarni, hanem a fiúkat is, mert már nem a 19. Században élünk, ahol mindenki a véres lepedőre gerjed meg a szűz lányokat istenítik.


Viszont sokszor beszólnak, hogy milyen fiúkat nézek ki magamnak, hogy nagyon csúnya, meg akkor is meghökkennek, amikor arra a kérdésre, hogy ki írt kinek az a válaszom, hogy én írtam a fiúra. Nem mindenki lehet olyan szerencsés, hogy előnyös feje van, előnyös külsővel rendelkezik, és tudom, hogy szeretnek és a legjobbat akarják nekem, sokszor nekem se tetszik a saját szintem, de ez van. És nekem se jó kezdeményezni, főleg hogy sokaknak nem is jön be és van, hogy el is hajtanak, meg eddig még nem is volt semmiből semmi. De arra aztán egy életen át várhatnék, hogy valakinek megtetszek esetleg.



2023. jún. 16. 14:43
1 2
 1/11 Lilluci27 ***** válasza:
91%
3,5
2023. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nálam szintek csak az érzelmi elérhetőségekben léteznek.
2023. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kólauborkával ***** válasza:

Komoly csajszi vagy. Szinte kamunak tűnik a kérdés.

Egyébként szard le mások mit mondanak, ha neked tetszik valaki, akkor bizony valamit tenni kell (ha fiú vagy ha lány ez igaz sajnos).

Szóval csak add magad, tedd amit eddig is tettél, csak úgy fogsz magad mellé valót találni.

Szerintem abszolút jól csinálod, érted, ha megvan a cél akkor cselekedni kell, nem kifogásokat keresni. Keves ilyen ember van, több aki mindig csak valami kifogást keres arra mit miért nem lehet megcsinálni.

A leírásból nekem úgy tűnik te inkább a megvalósító vagy nem a kifogáskereső, így nyilván olyan tanácsokat fogaz kapni, ami ellentétes az elveiddel, hisz a többség nem ilyen.

Hajrá!

2023. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, van hogy nem tetszik külsőre az illető, sokszor van olyan. De én se kellek a nagy többségnek, szóval ezt be kell nyeljem.

Hát a lányok többsége nem kezdeményezik, a fiúk "futnak utánuk", és nem fordítva történik ez.

A cél megvan, csak a hozzá vezető út nincs meg, eddig sikertelen volt minden.

2023. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy irigy annyira, hogy megmérgezze a barátságokat, akkor nem gond ez.

Sajnos ilyen az élet, hogy nem mindenki ugyanolyan lapokkal indul.

2023. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bármennyi, ha nem vagy féltékenykedő, akkor ha igen akkor meg keres más barátokat akik veled egy szinten vannak veled. Nekem vannak olyan 10/10 barátaim hogy csak na, de komolyan modelnek is eltudnának meg, bár bevallom, akik tényleg ilyen 10/10-esek, azok tesznek is érte. Na mindegy is, de mindenki olyan barátokat érdemel aki támogatja őket, ha te úgy érzed emiatt kezded őket megvetni, akkor hagyd el őket. Megpróbálhatod megoldani az érzéseid, de azért arra is kiváncsi vagyok hogy hogyan beszéltek a kiszemelteidről. Nekem érdekes ízlésem van, legalábbis mások szerint. Viszont sose érdekelt, nem nekik kell tetszeniük, szóval ki nem szarja lett. Viszont ha téged ennyire megérintett, gondolom lenézőek voltak, lehet csak beképzelted, lehet nem. Te ismered őket, te tudod hogy megéri-e velük tartani a kapcsolatot, az időt ne nézd, te is változzól, ők is, csak a jelent nézd. Viszont azt hogy megkérdőjelezed ezt, szerintem ez már egy jel hogy feleslegesen vagy velük. Lehet fekete fehéren gondolkozok, de egy kapcsolat vagy igen vagy nem, ha semleges vagy vele akkor nem, legyenek ezek barátok vagy épp párkapcsolat.
2023. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De, féltékenykedő vagyok, viszont nem sajnálom tőlük, de jó lenne fele annyiban részesülni, mint amiben ők.

Ők nem igazán tesznek érte, jó genetikájuk van. Nyilván a ruhákat maguknak veszik, de ezen kívül semmit nem tesznek/tettek. Én edzek, folyton uralkodnom kell magamon, mert eléggé édes szájú vagyok és nagyon hízékony alkat, így folyamatos kontroll alatt kell tartanom magam. Lusta is vagyok, nem is szeretek mozogni, és így nagy erőfeszítésembe telik, hogy mindig teljesítem az edzést, ami nem mindig megy könnyen. Még egyszer mondom, nem tőlük sajnálom, és igenis örülök az ő örömüknek, sikerüknek, ugyanakkor az öröm ilyen "keserédes", mert jó volna, ha velem is ezek a dolgok megtörténnének, mint amik velük.


Hogy hogyan? Például leírom a legutóbbit: sok fiúra írtam már rá, el se mondom senkinek ezt, csak már amikor úgy veszem észre, hogy komoly a dolog. Első kérdés, hogy hogy néz ki, mutatok róla képet és lefujjogják, volt, amikor egyszer ki is nevették. Nyilván nekem se mindig tetszenek, de ez van. Aztán most egy fiú átvert, és még jobban jöttek a kinézetével, hogy hogy bírtam volna vele össze jönni, pedig messze ő volt a legjobb pali kinézetre az addigi felhozatalból, és nekem kellene örülni, hogy egy szájra puszi meg két arcra puszi elcsattant, és nála csak rondább emberhez lehet közöm. És erre fújják, hogy de csúnya volt. Mert nem veszik figyelembe, hogy nem egy szinten vagyunk, és azok a fiúk, akik velük vannak/voltak, azok engem még meg se d.ugnának.

2023. jún. 16. 17:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te látod így, közben meg te is vagy olyan jó, min5
2023. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, nem ír vissza....mert is írna....
2023. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nagyon kíváncsi vagyok rád megismernélek el nem tudom képzelni egy egy nő rá ír egy pasira vagy is azt hogy egy nem jól kinéző pasira.

Nem tudom milyen ember is vagyok az is lehet kamu a kérés de ha beszélgetnél egy jót kérlek írj rám. az oldó válasz miatt lehet fölösleges lenne üzenetet írnom szóval hát ha figyeled még a kérdést.

2023. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!