Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan kezelitek a barátság...

Ti hogyan kezelitek a barátságban a stílusbeli különbségeket?

Figyelt kérdés
Nem külső dolgokra gondoltam inkább belsőre.Amikor észreveszitek idővel,hogy nem ugyanazok a témák érdekelnek,illeve zavaróvá és összegyezhettelenné válnak a barátnak bizonyos megnyilvánulásai,politikai,vallási,filozófiai nézetei.Mintha nem lennétek kompatibilisek egymással.

2018. jan. 5. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha jó barátom, akkor nem érdekel.
2018. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Az én barátaimmal is volt ilyen. Sokkal másabb dolgok érdekeltek engem mint őket. Persze vannak határok ebben a különbözésben is. Ha valamilyen szinten mégsem találtok közös hangot és zavar is, hogy másak a négyzetei egy idő után már nem lesztek annyira jóban. Persze nehogy azért szakítsátok meg a kapcsolatot mert ő muszlim te meg katolikus és ő Orbán Viktort támogatja te meg nem vagy hasonló
2018. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Úgy, hogy nincsenek barátaim! :')
2018. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Leginkább sehogy mert a közelemben nincs olyan akinek olyan a stílusa. Ebből kifolyólag vagy úgy alkalmazkodik hozzám valaki, mert amúgy nincsenek barátaim.

25F

2018. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Függ az előadási módtól is: volt egy ismerősöm, akivel így voltunk, de mivel az előadási modora jó volt, így felkeltette az érdeklődésemet bizonyos dolog iránt, ami őt is érdekelte addig.

Amúgy ha meg nincs meg a megfelelő "kompatibilitás" <:)>, akkor ezen érzékeny témákat nem firtatom, el tudunk úgy is lenni.

2018. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem erdekel, max neha elbeszelgetunk rola
2021. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!