Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a különbség a között, hogy...

Mi a különbség a között, hogy egy fiú csak barátságból közeledik, vagy többet is szeretne? Illetve van olyan, hogy először nem barátságból, utána pedig csak barátságból közeledik, hiába bejön neki az lány?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Én nem közeledek barátságból... nemrég megtanultam, hogy jobb nem barátkozni lányokkal. Vagy kapcsolat, vagy semmi. Szóval ha közeledek, akkor többet szeretnék és komolyak a szándékaim.


23/F

2014. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj senki nem fog csak úgy odamenni hozzád hogy szia, leszünk barátok? :D ha igen akkor:

A) ovis vagy, amit nem hiszek

B) úgy se csak barát akar lenni

ha lány barátot akarunk akkor van hugi meg unokatesó meg osztálytárs :D

mondjuk attól is függ hogy nézel ki :)

nekem is van egy lány barátom aki nem a legcsinosabb de nagyon jóban vagyunk :) és...nehéz megállni hogy ne közeledjek...de nem akarom tönkretenni a barátságot és nem az esetem külsőleg... de ha csinos vagy, senki nem fogja megállni :) (ha igen, az meleg, barátnős, vagy féllénk, vagy valami hatalmas önuralma van )

2014. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 26. 21:07
 4/4 anonim válasza:
akkor akar "csak barát" lenni ha meleg.
2014. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!