Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemese erőltetni a találkozó...

Érdemese erőltetni a találkozó ilyen esetben vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
Egyik volt haveromra rátaláltam Facebookon rá is írtam hogy esetleg ha van kedve beülhetnék sörözni valahová. Mikor kérdeztem azt mondta oké de azóta se írt magától vagy kérdezett volna bármit rólam hogy velem mi újság stb.
2023. jún. 22. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Te kerested, te vagy rá kíváncsi, miért várod el tőle, hogy ő is kíváncsi legyen rád?
2023. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Te mar mindent megtettel. Ez a nem jelentkezes vagy leszaras, vagy ki nem mondott menekules.
2023. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezd meg mikor ér rá
2023. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem mennyire foglalt annyit válaszolt nagyon... Legszívesebben elküldeném a pi.ba de jobb ha csendben törlöm a beszélgetést azt inkább elfelejtetem a dolgot. Pedig tök kulturáltan írtam.
2023. jún. 22. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Elég bunkó, minek írta akkor először hogy benne van?

Na de legalább megpróbáltad..

2023. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem kíváncsi rád, ő lezárta ezt a kapcsolatot. Te miért vagy megsértődve? Te sem kerested hosszú ideje, mit vársz? Komolyan, egyesek úgy viselkednek, mint hogyha valami amerikai vígjátékban élnénk.
2023. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi konkrétat nem beszéltetek meg. Sem helyszínt, sem időpontot. Nem tett ígéretet. Most elfoglalt. Majd amikor nem lesz elfoglalt, lehet, hogy ráért volna.
2023. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!