Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám eldönteni, hogy...

Hogyan tudnám eldönteni, hogy az illető akar-e a továbbiakban is barátkozni velem?

Figyelt kérdés

Van egy 26 éves srác, én 28 vagyok. Más városban lakom, így max 5 hetente tudnánk egy talit összehozni, tehát a tali nem lenne rendszeres. Ugyanakkor pont emiatt, mert a találkozó nem rendszeres, a srác mintha már nem akarna velem beszélni. Néha megnézi a sztorijaimat. Ha én pár naponta posztolok neki valamit, arra meg gyakran nem azt a választ kapom, mint amire számítok.


Ugyanakkor, ha meg sok napig kínos csönd van, akkor valami miatt mégis rámír, és akkor írunk egymásnak pár sort.


Most húsvétkor megint hazamegyek, így tudnék vele talizni. Szerintetek nem kínos ha a talit, csak így random felvetem, miközben napokig nem is írunk egymásnak?


Lehet neki amúgy nincs is szüksége arra, hogy napi szinten beszéljünk. Ezt tudom még elképzelni. Különben minek ír rám néha napján, amikor én nem számítok rá. Szóval ndm mondanám, hogy ignorálna, ugyanakkor én meg kedvelem, szóval taliznék vele.



2023. márc. 28. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha ő is keres, ha szívesen találkozik veled, akkor nem értem a problémádat. Az teljesen normális, hogy nincs igénye napi szintű kommunikációra, főleg online. Szerintem a legtöbb ember így van vele, miután kinőtte a tinikort és megvan az élete, rutinja stb.
2023. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy csak azért csinálja mert lelkiismeretfurdalása van, hogy napokig nem írt, vagy tényleg számítok neki. De sztem ha én nem írok, hogy talizzunk, ő nem hiszem hogy magától felvetné.
2023. márc. 28. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudja előre, hogy mikor utazol oda ahol ő lakik? Nekem az a logikus, hogy az veti fel a találkozót, aki utazik. Én is messze élek több barátomtól, szóval amikor kitalálom, hogy megyek haza akkor én szólok nekik, hogy x dátumokon ott leszek, hozzunk össze valamit. De ha ennyire zavar, hogy nem igényli ugyanolyan sűrűséggel a kommunikációt, mint te, meg ilyesmiken agyalsz és nem vagy képes lazábban kezelni, akkor hagyhatod is a francba az egészet. Te tudod. Én nem igazán tudom megérteni azokat, akik napi szinten írkálnának másokkal, meg akiknél kínos csöndnek számít az, ha pár napig nem beszélnek.
2023. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Konkretumot meg nem mondtam neki egyelore. Csak hogy vakszeg husvetkor megyek majd haza.
2023. márc. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!