Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiak, nektek ez hogy esne?

Férfiak, nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés

Egy barátom pár hónappal ezelőtt szerelmet vallott nekem, de én elutasítottam. Azóta úgy viselkedik, mint régen, rendszeresen keresi a társaságomat.


Továbbra sem szeretnék vele járni, viszont egyre gyakrabban gondolok arra, hogy alkalmi szexet azért bevállalnék vele.


Szerintetek hogy esne neki, ha ezt a tudomására hoznám?



2023. júl. 3. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Kezdeményezz nyugodtan, a csak szex is jobb mint a semmi.
Ne tedd, csak fájdalmat okoznál neki.
Attól függ... (részletes válasz kommentben)
27 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Tehát fiú barátod neked szerelmet vallott.


Te férfi vagy.

2023. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem, nő vagyok. Bocsánat, azt hittem, ez nyilvánvaló.
2023. júl. 3. 09:31
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
#1 A szövegből kivehető hogy a kérdező a nő!
2023. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

3.


Mai világban már semmi sem biztos.

2023. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%

Hát ha a szexbe belemész, akkor lehet hogy később már a járásba is, úgyhogy hajrá! :D


Én a férfi helyében örülnék neki!

2023. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem mennék bele. Olyan alapvető értékrendi különbségek vannak köztünk, amelyek nekem semmiképp sem férnek bele egy párkapcsolatba.
2023. júl. 3. 09:38
 7/21 anonim ***** válasza:
#6 Például?
2023. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Szexkapcsolatban lenni úgy hogy a másik szerelmes, a lehető legrosszabb döntés. Engem is tönkre tett.

Szerelmes voltam egy lányba, ő csak szexelni akart. Én belementem mert azt gondoltam "hát az is több mint a semmi"

De folyamatosan szenvedtem, mert ő közben ismerkedett másokkal, amit a szerelmességem miatt nem bírtam csak úgy elengedni. Szakítani se bírtam mert azért volt már egy kötelék és nagyon fájt belegondolni hogy teljesen elveszítsem a szerelmemet. Ő meg azért nem szakított mert jól érezte magát velem.

Végül nagy nehezen, egy barátom erős motiválásának segítségével sikerült szakítanom, de fél évig tartott túllépnem rajta.

2023. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Pl. ő gyakorló katolikus (bár az előírásokat elég szelektíven tartja be :D), én pedig egyházellenes.


Plusz egy kicsit szexista.

2023. júl. 3. 09:43
 10/21 A kérdező kommentje:

#8


Köszönöm, jó egy érintett véleményét olvasni. Én tényleg nem akarok ártani a barátomnak, csak mivel a csapból is az folyik, hogy a férfiaknak a szex a minden, gondoltam lehetne ebből egy win-win szitu.

2023. júl. 3. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!