Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok a köcsög, hogy...

Én vagyok a köcsög, hogy bosszút álltam a barátaimon és azon gondolkozom, hogyan állhatnék még nagyobb bosszút?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy öten lányok elmentünk nyaralni, és az utolsó előtti napon felakartam próbálni Dorka baseball sapkáját, de nem akarta odaadni, de én azért felettem a fejemre, és amikor elakarta venni én a magasba tartottam, hogy ne érje el. Aztán ő erre levágott egy hatalmas pofont,(vissza adtam volna de akkor kiad azálkapcs és bekel vinni

a kórházba) és a hormonok miatt elsírtam magam, és erre Liza(a másik barátnőm) nyafogósnak nevezett. A nap további részében se Dórkához se Lizához nem szóltam. Busszal mentünk vissza fele,és azt baszéltük meg, hogy Dorka mellém ül, de végül inkább Anna mellé ült, míg Liza meg Bea mellé, (azt tudni kell rólam hogy nem nagyon szeretem

,ha egy idegen van a közelemben)

és ezért egy idegen mellé kellet ülnöm, és a bosszú része az volt, hogy volt egymás mögött két üres szék és oda akartak ülni négyen,de az egyikbe én be ültem,hogy ne tudjanak úgy ülni ahogy akartak. Az idegen pedig úgy került mellém hogy a következő meg állónál felszált és

mellém ült, de nem bánom, mert egy kedves idős néni volt aki mesélt az unukáiról és adott cukorkát. Szóval most én vagyok a köcsög?



#átverés #bosszú #pofon #Én vagyok a köcsög #nyafogós
2023. júl. 3. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Te egy kisgyerek vagy

És ne nyulkalj más cuccahoz

2023. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ekkora kamut
2023. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor szerintetek diliházból ír, vagy narkós?
2023. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Óvodások nem regisztrálhatnak az oldalra, menj és add oda a telefont az óvónéninek vagy anyukádnak!
2023. júl. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész szituáció borzalmasan gyerekes. Te kezdted, de ők folytatták.


Nekem ez az egész baráti társaság elég toxikusnak tűnik, persze lehet az is, hogy tévedek, de nekem ebből a kérdésből ez jött le.


Keress más barátokat, és ne nyúlkálj más cuccaihoz engedély nélkül!

2023. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2023. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!