Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor vásárlásban gondolkozom...

Balázs1666 kérdése:

Motor vásárlásban gondolkozom vagy supermotot szeretnék vagy endúrót és érdekelne, hogy mit ajánlanátok? A feltételek, hogy 2 személyes legyen és bivaly erős és ha lehet 350cc-nél nagyobb tehát lenne benne 350km-es út autó pályán.

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Bivaly erős.... Ajaj lesz itt motor eldobás a kanyarban:D

Amúgy neked mi számít "bivaly erősnek"? Mennyi pénzed van rá? Használt vagy új? Mire használnád leginkább?

2016. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem lessz motor eldobás :D eddig versenyeztem csak most közútra át térek :D amúgy valami olyasmi ami 2 személy alatt emelkedőn bírja a 130-140 km/h-t tudom ,hogy nem erre van de a szükség nagy úr néha 1 kis egy kerék is kéne a keret 1.000.000ft és használtat keresek
2016. jan. 17. 11:17
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és legingább egy kis offroad ,iskolába járás,meg budapest-debrecen közti táv m3-on
2016. jan. 17. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg egy Gilera 620ccm-es van, ezzel egykerekezek a környéken, egyébként autóval járok.

Kétüteműt nem vennék még baromi baráti áron sem..csak hatszáz ccm-ben gondolkoznék, természetesen négy ütem, csakis egy henger...ez az élménymotorozás alapja..nem vennék sport motort, inkább kényelmes túrát.

Ha egyszer átnézed, be van állítva minden, kiváló szintetikus olaj van benne, akkor örök darab. Tankol, és megy mint a szél...



szerintem.


egy milláért már kapsz is valamit.

(ja, olaszt nem vennék, csak japót...azt nem tudom most ki a tulaja a KTM-nek, esetleg azt)angolt sem.

2016. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vennél olaszt?A. GILERA nem olasz véletlenűl?Bivalyerős?Mennyi Kw neked a bivalyerő?Az endurók nem az erelyükről híresek.Amugy meg ktm 525,yamaha xt 660,honda dominator 650.
2016. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na akkor....a gilera olasz szal neked egy szarood van ha jol ertettem....a ktm osztrak egyebkent, de ha nemzeteket nezzuk, akkor az Akrapovic egy moslek, csak mert szloven....kedves masik 😊 : persze h nem az erelyukrol hiresek ha olyan moslekokat nezel mint az xt 660.....husaberg fe 650 esemnek ereje is van es husabergnek sikerult gyari rendszerrel gyari 78 loeros 600 as gepet csinalni 😊 ......nos en meg pont azt mondom hogy pont h ne japant vegyel ha motorozni akarsz, hanem husaberg husqvarna ktm esetleg apprillia! mert ezek uzemorasak (ktm nel es husqvarnanal nem mind) es elmenyt is nyujtanak mert mas egy forditott villas, oljakuplungos 78 le s 105 kg os husabergel huuzatni, mint egy 180 kilos 55 le s megbizhato japan dogon.....husaberg fs fe es fc szeria ktm exc husqvarna sm szeriak, ha nem akarsz ketutemut 😊 de 400 km ert egyben ne nagyon menjel ezekkel autopalyan aztmondom!!! XD
2016. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!