Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ez az ajándék? Elég jó...

Milyen ez az ajándék? Elég jó egy legjobb barátnőnek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó, közeli barátnőmnek szülinapjára készítettem ajándékot, néhány alkalomra összepakoltam neki kis csomagokat általam írt levelekkel, és megvan, hogy mikor nyithatja ki; 13 van belőle. A fő ajándék egy ilyen barátnős nyaklánc, az egyik fele nálam, a másik nála, szíves. Nagyon félek, hogy nem fog tetszeni neki, vagyhogy más ajándéknak örült volna inkább. Ez elég jó szerintetek egy barátnőnek? Ti felvennétek egy ilyen nyakláncot? Nem tudom miért, de nagyon elbizonytalanodtam :/

2023. júl. 3. 22:04
 1/8 Kitana. ***** válasza:
56%
Szerintem aranyos, ha jó barátnők vagyunk, akkor felvenném.
2023. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem hogy hordanám a nyakláncot, max néha-néha, de becsben tartanám. A leveles dolog nagyon aranyos, látszik belőle, hogy fontos neked az illető, és sokat foglalkoztál vele. Összességében én nagyon örülnék az ajándéknak :)
2023. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyakláncal szerintem nem lőhetsz mellé, vannak akik nem hordják, de megtartják.

Belefutottam egy olyan hibába hogy adtam egy ilyen még annó egy lánynak viszon leszakadt a medál róla. De attól ez egy kedves ajándék szerintem minden lány örülne neki, még ha csak titkon is.

2023. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat!:) 2-es, megkérdezhetem, hogy esetleg miért nem hordanád?
2023. júl. 4. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen bff-es nyakláncokból jobban szeretem a kicsit "kreatívabb", ránk jellemző, nem annyira basic verziókat. Pl egy régi barátommal hajó kormánykereke volt az egyik, a másik egy vasmacska- ez illett hozzánk, ezért tetszett. Nem tudom, nekem a szív kicsit elcsépelt. De ez én vagyok. Egyébként pont ma voltam a (tényleg legjobb) barátommal egy boltban, ahol meglátott egy ilyen szívecskés verziót, és megjegyezte, hogy megvehetnénk :)

Egyszerűen ez is tök jól esett nekem, szóval mondom, ha a barátnőd se szeretné esetleg viselni, biztos nagyon jól fog esni neki, és becsben fogja őrizni, emiatt ne aggódj❤

2023. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm, hogy még jobban kifejtetted a válaszod, sikerült megnyugodnom!💕
2023. júl. 5. 22:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Update: nagyon örült az ajándéknak, eddig minden nap kibontott egy levelet, és feltette a nyakláncot is!♡
2023. júl. 13. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam én, hogy nem kell aggódni, mert tökéletes ajándék🤍

(5-ös voltam)

2023. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!