Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőnek karácsonyi...

Legjobb barátnőnek karácsonyi ajándék? Ötletek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 19:41
 1/5 anonim válasza:
85%

Mi az amiket szeret? Érdeklődési körei, hobbijai? Így eléggé nehéz segíteni, hisz mindenki más szeret, mást kedvel.

Esetleg hány éves? Hogy legalább legyen egy korosztály amely szerint be lehet határolni, miket is lehetne neki ajándékozni.

2021. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam örülnék kézműves szappannak, méhviasz gyertyának, sütőkesztyűnek, egy csomag különleges minőségi kávénak,szép kulacsnak, egy nyelvkönyvnek, egy masszázs utalványnak, reform receptes füzetnek, gyapjú pulóvernek, egy kicsi bambusz párásítónak, határidő naplónak jövő évre...

Igyekeztem különböző árkategóriát írni. :)

2021. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Örök sláger például a könyv, az édesség, az utalvány, az élményajándék, csak tudod, ezek közül mit szeret. Én személy szerint mindnek örülnék.
2021. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1

Nagyon szeret olvasni.

16 éves

2021. okt. 25. 20:03
 5/5 anonim válasza:
80%

1-es vagyok..

Akkor esetleg tudakold ki nála, hogy nincs-e jelenleg olyan könyv amit szeretne megvenni, elolvasni.

Nem igazán tudom milyen műfajban szokott olvasni, de magamból kiindulva egy Leiner Laura könyv, vagy egy Casandra Clare könyv. John Green könyvei…


On Sai - Apa,randizhatok egy lovaggal?


Maros Edit - Hűvösvölgyi suli


C.S.Lewis - Narnia könyvei

2021. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!