Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek rossz baratno lennek?

Szerintetek rossz baratno lennek?

Figyelt kérdés
Szoval az tortent hogy tegnap este tam irt az egyik baratnom es elkezdte mondani hogy a legjobb baratnom a masik barati tarsasagaval mennyire jobban kijon es minket meg levegonek nez,ezzel egyet tudtam erteni mivel tenyleg ugy csinal mintha nem is leteznenk mostanaban,es en is egyet ertettem vele.Mind a ketten csak azt tudtuk mondani hogy szeressuk ot nagyon de mostanaban ugy csinal mintha nem is leteznenk,ezt igy megbeszeltuk tobb mondaton keresztul.Es most nagyon buntudatom van,ugy erzem hogy kibeszeltem ot akaratom ellenere.De tenyleg levegonek nez mint minket 2 napra eltuntem nem irtam,nem hivtam ot es eszre sem vette,ekozben pedig lattam ahogy a tobbi baratjaval beszelget a csoportban.Nagyon buntudatom van hogy ugymond kibeszeltem ot.Szerintetek tenyleg rossz baratno lennek ez miatt? Tenyleg buntudatom kell legyen?
2023. júl. 5. 03:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem a magánéleti titkait beszélted ki.

A hiányát fájlaltátok, együtt, a másik baráttal.

2023. júl. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most igy hajnalba inkabb leirtam a legjobb baratnomnek egy hatalmas regenyben hogy rola volt szo tegnap,es hogy ne haragudjon,mert hatalmas buntudatom volt.Remelem nem haragszik meg
2023. júl. 5. 04:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett volna személyesen tisztázni vele ezt.
2023. júl. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig nem kéne emiatt rosszul érezd magad.

Válaszolt végül?

2023. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi történt utána?
2023. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!