Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a haverom egy...

Mit tegyek ha a haverom egy híresség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet hogy egy híres embernek vagyok a haverja. Szoktunk együtt iszogatni néha néha, szórakozunk, eljárunk ritkán. Aztán ilyenkor ki szoktam rakni egy képet csak úgy majd jönnek az üzenetek hogy hadd beszéljenek vele meg hogy mondjam neki hogy írjon nekik vissza. Már a képeket inkább leszedtem de nem igazán kellemes hogy elmegyünk bárhova és jön oda mindenki paparazzizni. Nem tudunk együtt enni se mert persze hogy valaki ott is ismeri. Persze nem küldhetem el őket az anyjukba. Nekem kevés követőm van és eléggé introvertált is vagyok na meg nem szeretem a sok ismeretlen embert. Nagyon kellemetlen sokszor:(

2023. júl. 6. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Radics Peti a haverod?
2023. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem Radics Péter:) De most nem ez a lényeg
2023. júl. 6. 20:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk Gwm, T. Danny vagy Azariah... 😃

Amúgy ne posztolj vele közös képet, ennyire egyszerű.

2023. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem raktam már ki hónapok óta vele képet de nagxon zavar hogy állandóan idegenek vannak a seggünkbe
2023. júl. 6. 21:20
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Szóval féltékeny vagy a rajongókra. Bocs, de ő a haverod, nem a tulajdonod, nem csak te lehetsz körülötte. A hírnév ezzel jár, ha ennyire zavar, keress más havert, de ne várd már el, hogy csak veled foglalkozzon.
2023. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok féltékeny, hírnévre nem vágyom. Miért nem lehet ezt megérteni hogy én csendesebb, félénkebb tipus vagyok? Az zavar hogy a rajongók mindenhol ott vannak és több órán keresztül is képesek csak ülni meg csodálkozni meg kérdezgetik részegen hogy én ki vagyok és elpirulok hogy mindemki engem néz főleg ha a haver megemlít valami miatt.
2023. júl. 6. 22:09
 7/14 A kérdező kommentje:
És a másik hogy én nem is tudok vele beszélgetni normálisan mert vagy telefonál vagy a rajongókkal beszél. Titeket nem zavarna most őszintén??
2023. júl. 6. 22:11
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes,én introvertált vagyok és nem akarok sem követőket,sem meg fényképeket magunkról amikor a haverjaimmal lógok. Próbáld ki,hogy lerohadsz az internetről. Vagy olyan helyre mentek,ahol a kutyát sem érdeklitek,mondjuk evezni,túrázni,vagy bárhova,ami nem a belváros.
2023. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hiába ha ilyen követőtábora van a telefont nyomkodja
2023. júl. 6. 23:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezeld helyén a haverságot. Ne vele akarj mély tartalmas beszélgetéseket folytatni, hanem használd ki a közös iszogatásokat bulizásokat csajok felszedésére.
2023. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!