Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha összebarátkozhatnátok egy...

Ha összebarátkozhatnátok egy híres emberrel, ki lenne az?

Figyelt kérdés
Bármilyen ma élő hírességgel összebarátkozhatnátok egész szorosan, de csak egyetlen egy emberrel. Ki lenne a választásotok és miért?

2021. jún. 17. 01:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
ST22Lacika lenne az, akivel szívesen leülnék egyet kávézni, meg beszélgetni. Azon túl mentem már, hogy színvonalas a tartalma és szinte bárkit leköt, legyen az egyszerű néző, vagy segítségre szoruló kamionsofőr. Itt inkább arról van szó, hogy emberileg nagyon szimpatikus és olyan életfelfogása van, amivel én teljes mértékben tudok azonosulni. Ezzel együtt meg tudnék előtte érdemben is nyilvánulni, ha leülnék vele beszélgetni.
2021. jún. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr lenne a legjobb barátom.
2021. jún. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátom egy youtuber. :D Ha érdekel, megírom privátban, hogy kicsoda, de itt "nyilvánosan" nem szeretném.
2021. jún. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit megbántani, de a youtuber az hol híres ember? Nekem is vannak youtube videóim, aztán mégis senki vagyok. Én híres emberekre gondoltam. Olyanokra mint mondjuk az amerikai elnök, a pápa, vagy híres színészek mint Harrison Ford, Sandra Bullock, vagy híres zenészek mint Madonna, Mick Jagger, ilyesmi. A youtube videós az minden csak nem híres ember.
2021. jún. 17. 02:04
 5/15 anonim válasza:
Lady Gaga
2021. jún. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jordan Peterson
2021. jún. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lee Seung-Gi. Egyik kedvenc koreai színészem.
2021. jún. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam egy 10 percet a kerdesen, de igy ismeretlenkent nem tudnek olyan hiresseget mondani, akivel szivesen osszebaratkoznek. Tudtam volna irni par peldat, de aztan rajottem, hogy csak a statusza, illetve a bele kepzelt szemelyiseg lett volna a valasztas oka.
2021. jún. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Zendaya :)
2021. jún. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kádár János. Jó hallgatóság lenne.

Még a feje se került elő azóta se.

2021. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!