Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi létemre megdícsért az...

Férfi létemre megdícsért az egyik barátnőm, hogy nagyon jól áll rajtam az egyik ingem, nagyon jól nézek ki benne, mikor meglátott alig ismert meg hogy ki ez a jó pasi. Mire véljem? Csak bók és semmi több? Hölgyek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Burkoltan azt akarta kifejezni ezzel, hogy nem igazán látott még eddig téged igényesen felöltözni, üdvözli ezt a pozitív változást, és őszintén meglepődött azon, hogy van ilyen oldalad is.
2023. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak ártatlan bók volt részéről. Nem reagaltam rá, csak annyit hogy köszönöm!
2023. jún. 3. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, de tedd gyakoribbá a hasonló öltözködést :)
2023. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Csak bók és semmi több 🙂
2023. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Így van, jegyezd meg az inget és próbálj hasonló stílust összeállítani.

A Yurkov stílusakadámiában pont van egy ilyen lecke, hogy hogyan kezdjük el a saját stílusunkat megtalálni. A környezettel kell kezdeni, minden olyat megjegyezni, amikor szokatlan bókot, elismerést kapunk egy adott szettünkre.

2023. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk, hogy az a hölgy mire gondolt és mit érzett vagy mit akart ezzel mondani, azt igazából csak ő tudja.


Például én nyíltan meg szoktam dicsérni, ha valakinek (akár férfi, akár nő, akár gyerek, akár idős) jól áll valami, például teszik a haja vagy az új stílusa. És igen, sajnos ezt félre lehet érteni.


De az is száz százalék, hogy nagyon sokat jelent, hogy ki hogy néz ki, írok konkrét példát is: amikor párom nem borotválkozott pár hétig, majd azután igen, akkor több munkatársa megdöbbenve mondta, hogy addig, amíg szakálla volt, meg sem ismerték, csak amikor megborotválkozott, akkor realizálódott bennük, hogy ő az.

Persze, én megismerem, de én is látom, hogy óriási a különbség, amikor normálisan le van vágva a haja és borotválkozik, mint amikor mindkettőt megnöveszti.

(Van, amelyik méret jól áll neki, van, amelyik nem.)


Vagy amikor pl én kapucnis pulcsiban megyek az egyik boltba, akkor a biztonsági őr figyel, ha nőies kabát van rajtam, akkor előre köszön.


Hát így van ez...


De az is biztos, hogy tényleg van, ami jól áll az embernek és ezt biztosan te is látod magadon.


Még egy példa: egy férfi rokonom mondta, hogy amikor könyvtárba megy és kapucnis pulóver van rajta, akkor az egyik könyvtáros hölgy nem is köszön neki, máskor, ha máshogy van felöltözve, akkor ugyanaz a nő végtelenül kedves és szívélyes.

Ezt azután én is megtapasztaltam, velem is így viselkedett a könyvtáros nő.

(Van pár kapucnis pulcsim nő létemre.)


De ezektől függetlenül én szeretem a sportos ruházatot is, mert kényelmes.


Azt, hogy ez helyes viselkedés-e, nem tudom, de talán inkább ítélkezés és előítélet, mert nem az alapján kellene egymáshoz állnunk, hogy ki hogyan néz ki vagy mennyi pénze van ruhákra...

2023. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!