Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság vagy inkább ne...

Barátság vagy inkább ne tartsam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy majdnem tőlem 10 évvel idősebb srác, akivel mikor megismerkedtem, volt párkapcsolatom. Ez a kapcsolat problémás volt, így a másik srác azt gondolta, hogy lehet közöttünk több. Nekem barátilag jól esett a figyelme, de sokszor éreztem, hogy többet szeretne. Igazából én kerestem gyakrabban, mert jó volt vele beszélni. Egy időre megszűnt a kommunikáció köztünk, mert rendbe akartam hozni a kapcsolatomat. Idővel ennek vége lett, de ez független volt a másik sráctól. Igazából erre várt, mert kért, hogy keressem meg, ha vége a kapcsolatomnak. Mikor ez megtörtént, jeleztem neki, és azt is, hogy ettől függetlenül nem akarok tőle semmit, ami volt, elmúlt és ez idő alatt rájöttem, hogy nem akarok tőle többet barátságnál. Korábban mindig én kerestem, viszont állandóan találkozni akart, de a beszélgetések 90%-át én kezdeményeztem. A szakítás óta, ő keres inkább. És nem tudom hova tenni, hogy ez őszinte barátság akár lenni, vagy reménykedik abban, hogy hátha változik a véleményem. Ezt miből lehet tudni?

2023. jún. 30. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem vagy benne biztos, inkább ne keresd.

Kis időre legalábbis tarts szünetet, addig amíg rendet raksz a fejedben.

2023. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De mi a bánatért kerested, ha nem akarsz tőle semmit? Főleg, hogy meg is szakadt a kapcsolat. Hagytad volna békében "nyugodni".
2023. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annak a vállán sírd ki magad, akinek aztán többet is hagysz barátságnál, mert ez így lelki szemetesnek használás.
2023. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából kölcsönösen működne ez, mármint én is szívesen meghallgatom a problémáit. Ha hajlandó elmondani. De nem osztja meg velem. A bizalom működne, mert évek óta "ismerjük" egymást. Csak ha baráti alapon is megfelel neki, nem értem, miért nem mondja el a gondjait? Csak említi, hogy vannak, meg talán egyszer elmondja, de erre sosem kerül sor.
2023. júl. 1. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán fél a sérüléstől, mivel többet akar.
2023. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!