Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Keresnétek vagy nem ilyen...

Keresnétek vagy nem ilyen helyzetben a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Volt egy régi iskolai barátnőm még gimiből ismertük egymást. Nagyon jóban voltunk majd egyik napról a másikra megszakadt a barátságunk. Lényegében azért mert én megmondtam neki, hogy változtasson a viselkedésén. Ezen annyira megsértődött, pedig tényleg szépen közöltem mindezt vele; hogy utána egyik napról a másikra nem beszéltünk. Ennek már 3 éve. Tavaly nyáron felvettem fel a kapcsolatot, nagyon rendesen reagált, beszélgettünk kicsit. Úgy láttam nem csak kényszerből írogat. Azóta egyetemista lett ő is én is. De valahogy a beszélgetés mindig megszakadt. Azóta beszéltünk kb 4x de mindig én kerestem. Talán egyszer reagált a storymra ő, de abból sem lett nagy beszélgetés. Viszont amikor írok neki akkor mesél és egyik oldalról azt látom tényleg szeretne beszélgetni, de egy másik oldalról pedig furcsa nekem nagyon. Néha inkább az jön le, hogy csak azért válaszol, hogy ne legyen bunkó. Az utolsó beszélgetésnél felvetettem neki, hogy esetleg a nyáron találkozhatnánk újra. Azt mondta benne van. Eddig vizsgaidőszak volt, gondoltam, hogy nem ér rá. De innentől kezdve írhatna szerintem. Őszintén szólva ha valakivel szeretnék találkozni akkor keresem nem?? Én is kereshetném, viszont eddig minden alkalommal én tettem. Úgy gondolom ha őszintén mondta hogy szeretne találkozni akkor majd keres.. vagy ha már én vetettem fel a találkozás lehetőségét nekem kellene kezdeményezni? Ki mit gondol erről??

Várjak rá ? Bár szerintem 90% hogy nem fog keresni. Pedig annyi lehetősége lett volna akár reagálni valamire. Vagy keressem én? Nem akarom erőltetni tényleg az egészet, de én örülnék egy talinak nagyon. Korábban legjobb barátnők voltunk. Tudom, hogy azóta sok minden megváltozott, nem is azt akarom, hogy minden olyan legyen mint régen. De mégis jó lenne beszélgetni. Ki mit tanácsol?



2023. júl. 11. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Keress!
2023. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Elég világos, hogy őt már nem érdekled, szerintem hagyd békén.
2023. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha világos lenne nem tettem volna fel a kérdést 😂 Nem tudom nekem abból hogy igent mond egy találkozóra, ha beszélgetünk normálisan válaszolgat, nem egy szavakban nem az jön le, hogy nem érdeklem. Viszont ott a másik oldal amit én is említettem és te is. Őszintén szólva nekem sem mindig egyértelmű szeretne e velem őszintén beszélni vagy nem. És nyilván tudom, hogy ezt senki sem tudja megmondani nekem. De a választ köszönöm
2023. júl. 11. 11:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp szervezz össze egy találkát vele. Nagyon sok ok lehet arra, hogy miért nem írt elsőnek neked, de az tuti, hogyha nem akart volna veled beszélni, akkor nem mesélne neked, hanem próbálna minél hamarabb lerázni.
2023. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen szituban voltam én is pár éve. Mindig én kerestem a lányt, ő sosem keresett. Amikor kerestem akkor persze válaszolt. Aztán rákérdeztem, hogy ő miért nem keres soha. Azt mondta hogy nem ér rá, nincs ideje, eszébe sem jutott stb. Volt hogy találkoztunk is, és akkor elővette a telefont és másokra ráírt. Másokat keresett engem nem. Azt mondta hogy ha engem ez ennyire zavar beszéljük meg hogy egyszer én keresem, egyszer ő. Mondtam rendben. Kerestem is. Aztán ő jött volna, de nem keresett. Eltelt pár hónap, akkor megint írtam neki hogy azt beszéltük egyszer ő egyszer én keresem. Erre a képembe vágta hogy ez gyerekes hülyeség. Mondtam neki, hogy te találtad ki... Később még egyszer írtam neki, elolvasta az üzenetet de 2 hét után írt vissza. Na elegem lett, soha többet nem kerestem. Ez 10 éve volt, azóta egy szót sem beszéltünk. Nem keresett.


Ha akarna veled beszélni, keresne. Ez tény. Az hogy udvariasságból válaszol az más. Én hagynám a francba.

2023. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én végül arra jutottam, hogy várok hátha keres. Nekem most egy jó két hétig úgysem lenne jó a találkozás. Utána ráírok, feldobom az ötletet. Majd látom, hogyan reagál rá egyáltalán. Ha esetleg összejön a tali azon úgyis minden kiderül. Ha úgy viselkedik mint ahogyan az utolsó válaszoló is említette akkor én is hagyni fogom természetesen. De őszintén szólva ameddig úgy érzem nem tettem meg mindent nem akarom hagyni. Nálam ez a találkozás lenne az utolsó dolog amit még meg szeretnék próbálni. Aztán úgyis látom, hogy mi újság.
2023. júl. 11. 11:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tehetsz koroket, de ahogy anno te szakitottad meg a kapcsolatot, a maga udvarias modjan o leirt teged.
2023. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, szerintem neked nem az o tarsasaga kell, hanem most vele gondoltad kipotolni az uresedest baratok teren. Es nem jon ossze.
2023. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Anno amiért en megszakítottam vele a kapcsolatot azért annak nyomós oka volt és egyébként sem az volt vele a célom, csupán meg szerettem volna kérni, hogy változtasson. Megsértődött azon, hogy megkértem erre. De nem tagadom en is hibás vagyok, hogy anno úgy alakult.
2023. júl. 11. 11:41
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Azért kíváncsi lennék, hogy hogyan történt az a beszélgetés, amikor megkérted, hogy változtasson. Szinte senki nem tud helyesen kommunikálni, gyanítom ti sem. Mert akkor nem kérdeznél itt másoktól, akik nem látnak bele.
2023. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!