Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok mérges a...

Jogosan vagyok mérges a haveromra, hogy ennyit szív a cigimből?

Figyelt kérdés

Lehet első olvasásra hülyének hangzik a kérdés, de úgy értem, hogy van egy olyan barátom aki minden alkalommal mikor cigizek kér tőlem és nem is egy szálat, minden csomagom felét már ő szívja el és egy éve kb. ezt csinálja, mert sose vesz magának, nem tudom miért és sokszor akkor is kér tőlem (jobban mondva követeli) mikor amúgy elő se veszem, hogy én húzzak belőle.

Többször megmondtam neki, hogy ne az én szivaramon éljen és, ha ennyire kell neki akkor vegyen és csak szimplán nem adtam neki, de akkor jött az, hogy "igen, mert tavaly nyáron te is a csomagomból szívtál". De volt már olyan, hogy ez a beszélgetés mások előtt történt meg és én voltam a f*szkalap, mivel, hogy nem voltam hajlandó neki adni, szóval akkor most nem tudom, hogy én vagyok a fukar vagy mi.

Már unom és sajnos nem tudom kerülni, plusz nem szeretnék emiatt 2x annyi pénzt költeni, amiatt mert ő nem képes, plusz valószínűleg az én hibám, hogy az elején rászoktattam az "ingyen szivarra" és nem vagyunk már gyerekek, hogy emiatt veszekedjünk.



2023. júl. 11. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább magadra legyél mérges, hogy csak úgy adsz neki mindig.

Bár a legjobb az lenne, ha mindketten leszoknátok.

2023. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom miért"


Én tudom. Mert adsz.


"plusz valószínűleg az én hibám, hogy az elején rászoktattam"


Ja.



Megválaszoltad a kérdésed.

2023. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szokj le, az a legegyszerűbb.
2023. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Nem jogos valakire haragudni olyan dolog miatt, amit te idéztél élő. Vagy mégis hogy gondolod.

Határt húzni, nemet mondani.

Bár úgy értelmezem, hogy próbáltad már, de jött a bezzegeles, meg a felgórás, hogy tavaly ő is adott. Ez nem érv, ez a határaid teljes semmibe vétele.

Ilyen emberrel csak full önszeretetre képtelen ember barátkozik. Mint te. Sajnálom.

2023. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Értitek, feljön ide és kérdést ír ki CSAK AZÉRT, mert valaki túl sokat szívott a cigijéből. Agyhalott generáció a köbön...
2023. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!