Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem rossz mikor egy online...

Nem rossz mikor egy online ismeretség, barátság hosszú idő után megszakad?

Figyelt kérdés
Annyiszor olvastam már, hogy volt már hosszú online ismeretsége, barátsága valakinek, de véget ért. Nem rossz, nem hiányzik a másik, a levelezés, nem rossz, hogy nem tudsz róla semmit?
2023. júl. 11. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik oldalról nézed. Van, hogy egy kapcsolat ellaposodik, nincs már nagyon mit mesélni, elveszik az érdeklődés, megváltozunk, stb. Amikor azonban te nem ezt érzed, hanem nagyon is élvezed a beszélgetést, levelezést, miközben a másik szeretné lezárni, akkor azért rossz, és nagyon hiányzik.
2023. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell személyessé tenni, azt már a másik fél is nehezebben engedi el. Engem már kettő is újra megkeresett, az egyik 11 év után, a másik meg kétszer.
2023. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó lett volna ha ott hagyják ahova én kiírtam. Nem véletlen írtam ismeretséget is nem csak barátságot. Mert mindenféle ismeretségre gondoltam nem csak barátságra. Online kapcsolat, szexuális alapokra épülő ismeretség, mindenfélére. Kéretik vissza rakni :) Ismerkedés/Egyéb kategória.
2023. júl. 11. 11:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg az itteni ismerkedős kérdések ihlették a kérdésem, azért is írtam oda.
2023. júl. 11. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2023. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is zavaró. Itt 2 személlyel sikerült hosszabb távon leveleznünk, igaz, az egyik már nem annyira intenzív, de a másik legalább még megvan:). Mind2 félnek kell bele tenni, hogy működjön a kapcsolat, de sokan nem merik kkimondani, hogy "Vége", így inkább csak egyszerűen nem írnak a másiknak, ami szerintem gáz.
2023. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Általános végén, illetve gimi egésze alatt nagyon sokat írogattam online korombeliekkel, akikkel azonos érdeklődési kör miatt akadtam össze, még Starity-n, vagy Tumblr-ön. Töredékével jutottunk csak el arra a szintre, hogy FB-n, és/vagy Instagramon is bejelöltük egymást. Közülük mára már egyikükkel sem beszélek, abszolút semmit sem; eleinte nagyon bántott, fájt, de már megbékéltem a helyzettel. (kivétel nélkül a másik fél nem jelentkezett többé)


2 lánnyal nagyon sokat beszélgettem, egyikük 4 év után, FB-n megnyitotta az üzenetem, és többé nem válaszolt. Semmi előjele nem volt, még csak kevesebbszer sem írt előtte, pedig tényleg mindenről tudtunk beszélni, és fontos volt számomra. Ő aktív Insta-n, szóval 1-2 dolgot látok, de ugye ez nem az igazi..

A másik lánnyal 5 évig beszéltünk, eleinte extrém sokat, napi szinten órákat is, a végére ritkult a dolog erősen. Most meg is néztem, és a mai napig nem nyitotta meg az utolsó üzenetem (2020).. Ő viszont abszolút nem posztol semmit, szóval róla tényleg nem tudok semmit sem.

Az utolsó bántott viszont a leginkább.. Ő viszont egy külföldi (egyik skandináv országban élő) lány volt, ugyanannyi idősek voltunk, ugyanakkor vágtunk bele az egyetembe, és még volt egy rakat közös pont. Azonnal megvolt a közöshang, majd pár évre rá először neki, majd nekem volt egy olyan időszakom, amikor több időbe telt visszaírni a másiknak. Aztán egyszer csak teljesen eltűnt, egy majdnem teljes évre. Eleinte megijedtem, hogy baj van, nem is válaszolt az üzenetekre, aztán rá pár hónapra kitett Instagram-ra egy képet, ahol alig ismertem rá. Teljesen megváltozott a stílusa, külseje.. Utána megköszönte, a még jóóval korábban írt, szülinapi köszöntésem, elnézést kért az eltűnésért és egy csomószor írta, hogy többé ilyen nem fordul elő, és, hogy sokat jelentek neki. Napokon belül írtam is neki, naivan azt hittem, hogy újra beszélgetni fogunk, de nem-

Konkrétan napokkal később törölt mindenhonnan, egy szó nélkül. Ez viszont kimondottan fájt, és a mai napig nem tudom, mi történhetett, pedig ennek már vagy 3-4 éve. Amikor nem írt, is hagytam neki teret, nem nyaggattam, szóval tanácstalan voltam, de már túltettem magam rajta.


Azt viszont én is nagyon gáznak tartom, hogy hosszú évekig beszéltünk, sokáig napi szinten, és az egész egy szimpla ghosting-gal ért véget :c

(ugye voltak még többen is, de ott fokozatosan történt az egész, és érződött is, hogy nem hosszútávú lesz a beszélgetés)

2023. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!