Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sértődött meg a lány...

Jogosan sértődött meg a lány barátom?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm vagyis már csak volt és osszevesztunk mert elvileg mindig vicc targyat akarok belőle csinálni amit már előre mikor megszolalok. Pl valamiről beszélgetünk és mondtam neki hogy szőrös a háta és szerinte ezt azért mondtam hogy viccet csináljak belőle.


De arról nem beszélt amikor engem hozott mindenki előtt kellemetlen hekyzetbe.


Állok egy fiú mellett és megkerdezi tőle hogy nem-e sátor véletlenül mert felálitanam és egyáltalán nem érdekelte.


Meghogy mielőtt megszolalok gondolkodnom kéne mert senki sem nevet az ilyeneken de még csak nem is viccnek szántam. Vagy mentünk valahova és mondtam neki hogy kint a mellé és megsértődött rajta. Meghogy ha unatkozok mivel csöndvan ne mondjam a hülye vicceimet mert senki sem kíváncsi rá.



2023. júl. 12. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Erre annyit tudok mondani, hogy egymás (burkolt) sértegetése, illeve lejáratása nem vicces és kb. minden barátság összeomlik egy ilyen miatt.
2023. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ez egyébként szörnyen gyerekes, főleg ha azután is folytattad, hogy kifejezte a nemtetszését. Teljesen jogos a kiakadása.
2023. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Leszögeznem hogy nem mondta volna hogy zavarják az ilyen dolgok mivel ő is szokott nekem ilyen dolgokat mondani.
2023. júl. 12. 00:35
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
#3 Nekem az egyik legjobb barátom meleg és kiemelte, hogy őt nem zavarja, ha előtte kimondjuk, hogy b*zi. De attól, hogy ő ezt mondta, még simán lehet, hogy valójában nagyon is zavarná, csupán kedves volt. És ez igaz lehet a barátnődre is, aki ugyan nem mondta ki, hogy zavarná ez, de mégis így volt.
2023. júl. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen csak emiatt hogy nem mondta nekem nem esett le mivel engem is szokott kellemetlen helyzetbe vagy mondani ilyen dolgokat és én ellpoénkodom azokat mert barátok vagyunk. hozni amik ennél sokkal rosszabbak.pl elveszi a telefonom és ramdom fiúra rair a nevemben akivel haverok vagyunk és barátnője van hogy nekem mennyire teszik. Vagy megyünk valahova többen és azt mondja hogy amikor senkit sem érdekel hogy elmegyek akkor megyek de amikor még akarják hogy menjek nem megyek.

Szerintem ezek a dolgok sokkalta durvábbak .

2023. júl. 12. 00:51
 6/10 Thispain ***** válasza:

Ezek alapján nem igazán szereti, ha a "Kölcsön kenyér visszajár".

Mivel ő nem poénkodja el, valószínűleg a barátjának sem tart. Legjobb, ha fokozod.

2023. júl. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszéltétek meg, hogy téged is zavar meg őt is? Szerintem engedd el ezt a barátságot, találsz olyanokat, akik nem fognak ennyire beégetni.
2023. júl. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad el neki hogy azt hitted őt nem zavarja mert veled is ugyan ezt csinálja? Ha nemnérti meg akkor leépíteni, ha megérti akkor meg meg tudjátok beszélni és figyeltek egymásra.
2023. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, bár ahogy látom, mindketten egyformán éretlen, és ostoba stílusban nyomjátok.
2023. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha valaki piszkálja a másikat az lehet azért hogy lehúzza maga mellé, mert féltékeny rá valamiért. Ez lehet apró dolog is, amiben a másik jobb. Ha valaki dícséri a másikat (őszintén), akkor saját magával rendben lehet , nincs szüksége arra hogy másokat gyengítsen. Ezen ha elgondolkodsz saját magadra nézve aztán fordítva, akkor találhatsz válaszokat...
2023. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!