Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy ismerkedjek ha a munkám...

Hogy ismerkedjek ha a munkám miatt alig van szabadidőm?

Figyelt kérdés
12 órában dolgozok, hétfőtől péntekig, ha hazaérek, csak annyira van időm hogy zuhanyozzak, vacsorázzak és egy kicsit gépezzek, utána fekszek is le hogy meglegyen a 8 óra alvás. Hétvégén bevásárlás, takarítás, fűnyírás és egyéb dolgok amire hétköznap nincsen időm, a maradék időt pihenéssel töltöm. Sajnos az internetes ismerkedésben nem szokott szerencsém lenni.
máj. 21. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
5x12 óra az heti 60, szerintem illegális.
máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rakott karfiol ***** válasza:
100%

De mégis minek ismerkednél így? Hogy semmi időd ne legyen a partneredre?

Előbb azt oldd meg, hogy ne dolgozz ennyit.

máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne dolgozz ennyit, nem is szabadna.
máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én amikor h-p napi 12 óráztam összejöttem valami külsőre jópasival de amúgy egyvtájszólásos butával, mert hihetetlen de csak ő volt az egyetlen aki bírja azt hogy 7-19 melozom fel8-8 ra vagyok otthon éjszaka szex egyutt furdes wellness vacsi másnap meg lépek. És hétvégén vannak csak progik az se vmi über nagy inkább kirándulás a falujában bp mellett utcabál vagy ilyenek, anyukájánál léderelés és ennyi az életünk.

Nem volt 1 pasi sem rajta kívül aki igy kitartana mellettem hüségben is, meg mindenhogy.


Nekem társkeren jött össze. Első nap kocsmáztunk csavarogtunk már első nap minden jó volt. Nem az a kimért small talk bemutatkozós nyögvenyelős esték kényszer udvariassági körös etikettszerű kínvergődős ismerkedések idegenekkel, es másnap lesni hív e, hanem nagyon jól szocializált dumás egyhúron van, messze leköröz randikban értelmiségi okos intelligens pasikat.

Először amúgy offolni akartam (sötétség, tájszólás is..)de aztán megcsókolt hirtelen, akkor fordult bennem meg az egész valahogy hogy jé tud csókolózni, meg jé ő egy férfi is, nem csak egy falusi semmi.


Előtte de utána se találtam olyat aki bírná azt szerelemmel szeretettel hűséggel monogám hogy én még most is szinte csak hétvégente vagyok de annak se sok értelme, mert hetfon melo tehát ereszd el a hajam meg Miami meg "vidámpark" meg nagy élet velem akkor sincs.


A legtöbb mas szexkapcsiban lenne erre képes az nekem meg toxic ha vkiben nincs semmi csak egy űr.

máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*legtöbb másik pasi
máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkahelyen kell heti 5 nap 12 órázni? 12 órás munkarendben ahol láttam, mindenhol 3 nap munka 3 nap pihenő, vagy 1 hét, 1 hét volt a felállás.
máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aluljáróban voltam eladó üzletvezető egyszemélyben 7-19 nyitvatartással.

Az ugy betett néha ha beteg voltam se volt váltótársam se. Ha nem dolgozom be kell zárni addig nincs nyitva, a főnökék nemigen akartak beállni helyettem.


Legalább megtanultam ill megtudtam magamról hogy komolyan félhullán félajultan is tudok dolgozni. Amig csak a mentő el nem visz.

Addig ezt én nem is tudtam magamról, hogy zombiként is munkaképes vagyok. Megleptem saját magam. De azért nem sírom vissza azokat az idöket.

máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Ezt illegális foglalkoztatásnak nevezik. A heti munkaidő továbbra is 40 óra.
máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*Ja és hát feketén volt nyilván a fizum javarésze is.

Eleve én nyavajogtam hogy be se jelentsen mert a munkaugyitol is kaptam pénzt, (de állandoan beakart), lehet adózott is nemtudom. Az a része valahogy nem erdekelt csak a pénz.

máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
keress másik munkahelyet. 1 normális nő se bírná ezt elviselni hosszútávon.
máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!