Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiak számára lehet valóban...

Férfiak számára lehet valóban értékes egy nő barátsága?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetre gondolok, amikor nincs titkolt vágy a barátság álcája mögött. Tisztán baráti kapcsolatban is lehet értékes ember a nő egy férfinak?

2023. júl. 13. 19:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
2023. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Ha a testi vonzalom szikrája is hiányzik.

Az egyik legjobb barátom egy lány (egyébként itt ismertem meg). Elvileg kölcsönösen nem vagyunk egymás esetei. A részemről biztosan tudom, hogy nagyon nem. Remélem ez az ő részéről sem fog soha megváltozni, mert barátként nagyon értékesnek tartom, de többet semmiképpen sem tudnék elképzelni.

2023. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

12 éve egy nő a legjobb barátom. Amikor megismertem (közös munkahely) már akkor volt vőlegénye. Szimpatikus volt, jófej és ugyanolyan mint én, csak nőben. Sosem akartam tőle semmit, ő sem tőlem. A férjével is jóban vagyunk.


Szép nő, szép az arca, jó az alakja, de nem az esetem.


Nem minden ember ösztönlény, néha alakulnak ki úgy barátságok, hogy egyik fél sem akar a másiktól többet, szimplán csak szereti mint embert. 🤔

2023. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Persze, hogy lehet. Főleg hogy ha olyan barátság, akivel tényleg mindent meg tudsz beszélni. Pl. van XY pasi, és ő megkérdezi, hogy lefeküdjön-e vele? Hát mondom, te tudod, én nem dönthetem el helyetted...

Mindegy, hogy mennyire vonzó az adott lánybarát. Nekem pl. az összes lányismerősöm vonzó, de mivel én nős vagyok, így nekem nem pálya.

2023. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%

"Létezhet-e barátság férfi és nő között? Ha igen, miért nem?"


Karinthy Frigyes

2023. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
én mindig vágytam fiú barátokra de sajnos előbb utóbb beléd esnek ha szeretnék ha nem, úgyhogy leginkább a meleggel érdemes barátkozni, sokkal megértőbb barátok tudnak lenni mint néhány mai lány..
2023. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon ritka. Voltak a baráti társaságban fiúk is, érdekes, amíg nem nőtt meg a mellem kb semmibe vettek, azután már hirtelen nagyon fontossá váltam.


Ja, mert úgy vélték, mellem nőtt = végre dgható vagyok.

2023. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!