Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valóban nem létezik fiú-lány...

Valóban nem létezik fiú-lány barátság, vagy én rontok el valamit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy harmadjára fordul elő, hogy egy fiúval a barátságom tönkre megy, mert ők többet akarnak. Mindig max fél évig tart a dolog. Sajnálom, mert amúgy remekül kijövök velük, de egy olyan barátságot, ahol a másik fél többet érez, nem tudok fenntartani.


Van, akinek sikerült tartós fiú-lány barátságot (extrák nélkül) kialakítani ?



2022. márc. 7. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy lány barátom,ha fizetnének se feküdnék le vele.10 éve a barátom.Kb mintha a hugom lenne,úgy nézek rá.Szerintem ő is rám...
2022. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Van egy határ, amit nem szabad átlépni!

Nállam csak úgy van ilyen hogy nem találkozunk, csak írásban beszélgetünk! Segítjük egymást! Megosztjuk az örömeinket,bánatainkat!

Pont azért, hogy ne okozzak fájdalmat, az elutasítással! Így hogy nincs személyes kontakt nem látják hogy nézek ki, könnyebb kicsit! Nem akarok fájdalmat okozni senkinek! Még ha jó volna azért tudni néha, hogy kivel beszélek! De kevesebb az esély rá, hogy belém essen!

De Te valószínű,nem ilyen barátságra gondolsz!

2022. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. És még neked is kialakulhat majd egy igaz fiú-lány barátság.


#2, ❗.

2022. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Én 12 évet barátkoztam egy lányal, de aztán megszakítottam vele a barátságot. És van még egy barátnőm akivel 10 évet vagyunk barátok, és még mindig nagyon jóban vagyunk.
2022. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Szokott lenni.Én nekem is volt régebben.Azért nem minden férfi akar folyamatba megdugni minden nőt,csak amelyik bejön.A többiből lesz a barátság
2022. márc. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem létezik.

Csak a nők hiszik azt, hogy a barátjuk. Valójában a férfi már gondolatban harmincszor megcsinálta.


Hogy miért vannak mégis "barátságban" veletek? Legtöbben azért, mert bíznak hogy majd egyszer kicsit meginog a lány részéről is az a "barátság", és akkor bizony nem fognak hezitálni hogy lépjenek.


Könnyű letesztelni hölgyeim, kérdezzétek meg játékból a fiú "barátotokat", hogy benne lenne e a buliban. Ne tessék meglepődni.


Fiú-lány "barátság" a lány miatt létezik.

2022. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2022. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2022. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
83%
Létezik fiú-lány barátság, de nagyon könnyen alakulhat ki belőle több. Sajnos nekem is ez vetett véget egy barátságomnak, de ez nem minden esetben van így!
2022. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Létezik! Ha el fogadsz egy tanácsot tőlem. Csak fiú barátaim vannak, tudom miről beszélek. Amíg nincs személyes kapcsolat nagyon jól működhet, ha van is minimális legyen. Havonta 1 találkozó az ideális amivel fentartható. Ha olyat próbálsz ki alakítani mint egy csaj a csajjal, abból bukta lesz. Volt ilyen esetem is. Azt hittem, de jó meg találtam a legjobb barátom. Úszni jártunk, túrázni, beszélgettünk majdnem minden nap találkoztunk. Aztán pár hónap után közölte, hogy baj van, belém szeretett. Meg szakítottuk a kapcsolatot, azóta nem tudom mi van vele. Van jelenleg egy legjobb barátom ő vele már több mint 3 éve vagyunk legjobb barátok. KB 2 év után lehetett szorosabb kapcsolat mikor többet lehetett találkozni bele fért már ölelés puszi, és mégsem lett több belőle. Illetve van még 2 srác akikkel nagyon jóba vagyok velük fél éve. Egyiket egyszer sem láttam csak online dumálunk, a másikkal egyszer találkoztam. Most tervezünk egy újbóli találkozót. Mindegyik szingli egyik sem akar rám hajtani. Szóval létezik fiú lány barátság, de sokkal körültekibtőbben kell bánni vele az elején.
2022. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!