Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a legjobb barátod legértéke...

Mi a legjobb barátod legértékesebb tulajdonsága szerinted?

Figyelt kérdés
Mi a legjobb barátodnak az a tulajdonsága, ami miatt nagyon fájna, ha eltűnne az életedből? Mi az, amitől pont ő a legjobb barátod? Nem baj, ha valakinek több "legjobb" is van és ha valakinek esetleg nincs jelenleg ilyen személy az életében akkor milyen tulajdonságot keresne leginkább másokban, ha barátságról van szó?
2023. júl. 14. 15:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt akartam írni, mint #9.
2023. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Közös hobbi,pecázás kirándulás,neki van egy nyaralója,bármikor mehetünk velük. Feleségeink barátnők igy is ismerkedtünk meg velük.
2023. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

az, hogy bármikor felhívhatnám sírva, anélkül, hogy úgy érezném, a terhére vagyok. Ez egyébként kölcsönös

A másik számomra is a bolondsága

2023. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is az őszinteséget mondanám.
2023. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amíg volt, ő volt a legőszintébb és legkorrektebb az életemben.

Sajnos amióta párja van, valami törés történt,mert megváltozott,megalkuvó lett és évente egyszer ha tudunk találkozni :(

2023. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!