Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet felismerni aki...

Hogy lehet felismerni aki betegesen titkolni próbálja, hogy meleg? Hogy viselkedik? Olyanokra gondolok, akik maguknak sem tudják beismerni és úgy tesznek mintha heterók lennének. részletek leírásban

Figyelt kérdés
Szerintem az ilyen emberek, akik félnek egy baráti öleléstől (csak sima barát), például rögtön elhúzódnak és azt mondják, hogy b.zis. Vagy, hogy soha nem volt barátnője pl.: 20 éves koráig, de gyakran a nőket szexualizálja. Homofób jellegű viselkedést is tanúsít időnként. Fél más fiúk előtt meztelenül lenni mondjuk egy edzőterem zuhanyjában. Én ezekre gondolok, hogy ezek lehetnek azok. Ezekkel ti egyetértetek (számomra ezek gyanús jelek) vagy milyen jelekkel tudnátok még kiegészíteni? És mik a tapasztalatok az ilyen emberekkel?

2023. júl. 17. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Az erősen, hangosan homofóbok általában melegek.
2023. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

"Szerintem az ilyen emberek, akik félnek egy baráti öleléstől (csak sima barát), például rögtön elhúzódnak és azt mondják, hogy b.zis."


szerintem meg pont az a bzi aki ölelgeti az azonos nemű barátját.


"Fél más fiúk előtt meztelenül lenni mondjuk egy edzőterem zuhanyjában."


egy bzi pont hogy örömmel van meztelenül fiúk előtt, meg bámulja őket...

2023. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Itt pont ez a lényeg, hogy aki még magának sem szívesen ismeri be, hogy meleg, az nem csinál ilyeneket (vagy legalábbis úgy tesz mintha zavarná).
2023. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
több lány barátai vannak
2023. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is #3 és #4

#2 szerintem meg egy baráti ölelés nem b.zis önmagában

2023. júl. 17. 23:00
 6/9 anonim válasza:
62%

"Fél más fiúk előtt meztelenül lenni mondjuk egy edzőterem zuhanyjában"

wtf én nem vagyok homo sem homofób mégis szégyenlős vagyok :D nah megyek keresek is magamnak egy pasit akkor ha el lettem könyvelve melegnek

2023. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 nem lettél elkönyvelve ezek a jelek inkább úgy kompletten, több tényező fennállása esetén jelezhetik, hogy valaki meleg
2023. júl. 18. 03:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg ilyen kérdéseket tesz fel, hogy ötleteket kapjon...

Tapasztalat valakiről, ezért is jutott eszembe.

2023. júl. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
#2 pl tipikus homofób, valójában meleg.
2023. júl. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!