Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok? Ti mit tesztek ha...

Srácok? Ti mit tesztek ha ismerkedtek egy lánnyal, jól megvagytok, sinen érzitek magatokat, keresi a lány a társaságod, majd 4 hónap után benyögi a csaj hogy csak nagyon jó barátnak tekint semmi több?

Figyelt kérdés
2023. júl. 18. 06:19
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Mit tehetsz? Semmit, leírod, nem találkoztok. Hagyj azért nyitva egy kiskaput, mondd neki azt, ha tud majd rád másképp gondolni akkor keressen meg, mert neked ez így nem jó.
2023. júl. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félrevezetett, mondta hogy jó pasi vagyok, ilyen kellene minden csajnak, flörtölt velem, írt hívott keresett, mondta hogy egyszer akár össze is jöhetünk, aztán mikor rástartolok közli hogy csak barát....na szép!
2023. júl. 18. 06:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Still. Az, amit az első mondott.
2023. júl. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mert szerinted mit kéne tenned? hagyd a fenébe ennyi
2023. júl. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak talonban voltam tartva, nem volt szép húzás tőle! ha meg összejövünk dobott volna ha meglátja álmai pasiját. Nem tudta mit is akar. Ez a legrosszabb.
2023. júl. 18. 07:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Van ez így. Tartogat ez élet ennél nagyobb pofáraeséseket is, úgyhogy brace yourself.
2023. júl. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szavad nem lehet, nekem általában még ennyi se jut ☹️
2023. júl. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez számomra lehetetlenség. Ha sinen érzem magam, akkor sinen vagyok. Ha neki nem természetes felém a szerelem, ami oda vezet, hogy 4 hónap után ki is mondja, akkor azt az első pillanattól látom.
2023. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!