Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ellenkező nemű barátságban,...

Ellenkező nemű barátságban, ha valamelyik fel talál magának párt, akkor idővel általában kevesebbet keresi, hanyagolja a barátját? Hagyni kell a "szenvedő" részéről hogy hanyagol, aki eddig minden nap keresett? Mi a jó megoldás ebben a szituban?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 06:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, egyedül maradsz. Neked nem áll készen a személyiseged az életre és a valós kapcsolatokra. A kérdés is mutatja.

Természetesen van megoldás, de ahhoz motiváltnak kell lenni.

2023. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjuk nő vagy, önbizalomhiányos és "csak barátságba" csomagolod azt, hogy valójában mennyire vágysz a szeretere? Így a valósagot nem kell bevallani.
2023. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Én simán együtt örülnék vele, amiért boldog (remélhetőleg). Esetleg leülnék kettesben a barátnővel, hogy figyu ez egy x éve tartó barátság, semmi több, olyan mintha a tesóm lenne, örülök nektek sok boldogságot. Ezt vagy azt szoktunk közösen csinálni, ha érdekel örömmel veszem a társaságod, de csak udvariasságból nem szeretném hogy végig szenvedj valamit, amit nem szeretsz, viszont mivel minket érdekel, továbbra is együtt megyünk ide vagy oda, mint ahogy x éve eddig is.
2023. júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%
Nő, a legtöbb kapcsolatát barátságnak leplezi, hátha kialakul belőle valami, emögött rossz minták, a szeretethiány amit 11-es, 12-es is írt, felvállalni semmit sem akar, magát se, helyette titokzatosan próbálja kitaláltani mire is vágyik, az egész olyan ködös, hogy ezt senki sem tolerálja hosszútávon, éretlennek tartják, ezért marad egyedül.
2023. júl. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%
Pótlék voltál neki. Nem keres, mert vele akar lenni, nem te hiányzol neki.
2023. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet egy barátságban bármelyik fél szenvedő? Egy barát örül a barátja örömének, ha nem, akkor az nem is barátság.
2023. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok, örülök is neki hogy lett vére kapcsolata! Sokat voltunk együtt mindenfelé, ja és nekem van párom, ismerik egymást együtt nyaraltunk többször, de ezt nem vártam volna tőle hogy összejön valakivel és elkezd lekoptatni!
2023. júl. 26. 10:17
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a te kapcsolatodnak is olyan volt a kezdete, hogy minél többet együtt akartatok lenni, és akkor mások érezhették úgy, hogy lekoptatod őket. Most ugyanazt a mozit nézed a másik oldalról.
2023. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, volt a egy fiúbarátom, és nem, nem azért lett vége, mert egyikünk szerelmes lett, semmi ilyesmi, csak eltávolodtunk. Neki mindig volt barátnője, mindig ugyanaz, azóta a felesége. Amikor megismertem, már kapcsolatban volt. Nekem több barátom is volt, amíg legjobb barátok voltunk. Egy kicsi hanyagolás tényleg mindig volt az elején, de nem vészesen, csak amennyire egészséges. Aztán sajnos sokszor az lett, hogy ez a srác többet beszélt velem, mint a párom :D így újra ő vele kezdtem többet beszélni, de ugyanígy a lány barátaimmal is, tehát nem az volt a lényeg, hogy milyen nemű.


Amúgy minden barátságban így van ez. Ha van párkapcsolat, akkor annyira nincs szükség barátokra. Ha már hanyatlik, vagy nincs, akkor szükség van. Egyik barátnőm is olyan, hogy nem egy nagy chatelős, ritkán is talizunk. Most lett vége 4.5 év után a kapcsolatának, az első egy-két hétben mindennap chateltünk, meg volt, hogy telefonáltunk is, mert erre volt szüksége. Most, hogy jobban van, megint kicsit kevesebb a beszélgetés. És ugyanígy én is. Szingliként mindenkit elhívtam mindenhova. Most párkapcsolatban vagyok, nem nagyon van igényem barátokkal talizni.

2023. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
49%

Igen, mert az ember ilyen napraforgó teremtés. Oda fordul ahonnan a Nap süt.

Csak azt felejti el, hogy a kapcsolatok attól még élnek, már amelyik nem haldoklik.

2023. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!