Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, titeket zavar, ha fiú...

Lányok, titeket zavar, ha fiú barátotok meztelen előttetek?

Figyelt kérdés
Pl. átöltözésre, napozásra gondolok. Egy lány barátommal kiheveredtünk az udvarra napozni, mondtam neki, hogy nekem jólesne csupaszon, azt válaszolta, hogy ő marad bikiniben, de én csinálhatom. Levettem a fürdőnadrágom, erre elvigyorodott; azt mondta, nem hitte, hogy tényleg meg merem csinálni. Megkérdezte, hogy más csajok előtt is le mernék-e vetkőzni.

2023. aug. 2. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Napi perverz.
2023. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem zavar,akkor mindig kiverem neki.
2023. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem.(egy transz lány)
2023. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
nem
2023. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
A férjem még lehet előttem pucér, de más fiú barátom, ha letolná a gyatyát, azért megejtenék felé egy kérdést, hogy ezt mégis mire véljem.
2023. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Én fiú vagyok, de tetszik ha fiú barátaim félmeztelenül vannak mellettem :D


Azt viszont nem tartanám normális dolognak, hogy közülük valaki, vagy bárki más teljesen meztelenül mutatkozzon mások előtt. Ez a civilizált emberi normáktól teljesen eltér. Illetlen dolog, és "ijesztő", mert a normáktól függetlenedik.

2023. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt még rá példa, de nem zavarna. Én magam ugyan nem vetkőzöm le senki előtt, de ettől még nem tabusítom a meztelenséget.
2023. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
43%
Kedves Kérdező! Mit értesz fiú baráton? Mert ha az udvarlóról van szó, akkor a kapcsolat előrehaladtával miért zavarná a lányt, h meztelen előtte az udvarlója? :-)
2023. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen. (Leszbikus nő)
2023. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Engem mindenki zavar pucéran, akivel nem szexelek.
2023. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!