Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk láttátok már azonos nemű...

Fiúk láttátok már azonos nemű legjobb barátotokat meztelenül?

Figyelt kérdés
Hol és hogy történt? Hány évesek voltatok? Milyen reakciót váltott ki belőletek?

2020. jún. 5. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 12, többszemélyes zuhanyzó, tábor, és nem csak a legjobb cimbora volt ott, hanem vagy 15 osztálytárs. Nem váltott ki reakciót, tudomásul vettem, hogy mindenkinek szőrös. Milyet kellett volna kiváltson?
2020. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Igen, láttam már, többször is.

Először talán edzés után a zuhanyzóban, lehettünk tizenöt évesek, de nem tudom.

Semmilyen reakciót nem váltott ki belőlem, mert nem vagyok meleg.

2020. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%

2 férfi tanáromat láttam.

Akkor 13 voltam.

Semmilyen reakciót..

Kicsit megnéztem és ennyi.

2020. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
igen. Nem gondoltam hogy akkora van neki
2020. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sokszor. Zuhanyozókban, táborokban, uszodában, amikor néha egymásnál alszunk, strandon öltözőkben, Először kb. 10-11 éves korunkban. Akkor annyi reakciót váltott ki, hogy kíváncsiságból vettetünk rá pár pillantást.
2020. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Edzőtáborban tusolásnál az egész fiú csapat egyszerre ment tusolni.

7 en voltunk, senkit nem zavart, hogy látja a másik ő vagy ő lát mást meztelenül.

Itt 17 vagy 18 voltam ők meg alattam korban.

Másik edzőtábolba meg egy másik edzőstársamat láttam meztelenül tusolásnál.

18 voltam ő 15.

2020. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Egyetemre kerultunk. Szobatarsak lettunk es tobbszor egyutt mentunk el zuhanyozni es akkor lattam meztelenul eloszor. Mindketten 19 evesek voltunk ekkor.

Meglepodtem hogy neki hatalmas szerszamja van de soha nem kerult szoba.

2020. jún. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
72%
Ő látott engem meztelenül. Fotózással foglalkozik és készített rólam aktfotókat.
2020. jún. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Szia! A legjobb barátommal egy edzőteremben haverkodtam össze. Öltözésnél, zuhanyzásnál láttam neki, volt hogy elmentünk egy társasággal fürdőruha nélküli szaunaprogramra, akkor is láttuk egymásét. Egyszer egy sörözésnél mondtam neki, hogy szerintem hatalmas és a csajok örülhetnek. Mondta, hogy nagy van neki, de felállva is kb akkora és volt, olyan csaj aki nem szerette.
2020. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tegan34 válasza:
100%
Már 20 felett voltam. Legjobb barátommal mentünk edzeni, utána láttam mikor tusoltunk. Érdekes volt látni, kicsit megnéztem magamnak. Szerintem belőle nem váltott ki sokmindent
2022. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!