Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Anyós, após

A kérdés

Mennyire ciki ha a baratnotok, baratotok szulei meztelen latnak vagy ti őket?

Keress kérdéseket hasonló témákban: meztelen, szülő, ciki, szégyenlősség

máj. 13. 09:23  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Szerintem eléggé ciki, de túléled. :)

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont máj. 13. 10:05 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Ciki! Máskor jobban vigyázz.

Megtörtént. Minden csoda 3 napig tart...

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/18Időpont máj. 13. 10:52 Privát üzenet
Ciki nagyon. De ha olyanok mint párom családja, évekig emlegetni fogják. Kivéve ha velük történt, és nem veled.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont máj. 13. 11:01 Privát üzenet
Attól függ, hogy milyen mez. Ha pl Barcelona drukkerek és te otthon felejted a mezet, amikor mentek a meccsre akkor az kellemetlen. Viszont ha focista vagy és véletlenül a mez helyett frakkot viselve akarsz pályára lépni, akkor biztos, hogy többen helytelenítően fognak nézni rád.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 19%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/18Időpont máj. 13. 11:21 Privát üzenet
Nagyon ciki :D De nem kell foglalkozni vele, nem kell felemlegetni, szóvá tenni, de máskor jobban kell figyelni, hogy ilyen ne forduljon elő többet.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/18Időpont máj. 13. 11:26 Privát üzenet
már megint a meztelenes kérdező

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont máj. 13. 11:42 Privát üzenet
Nem mindegy, hogy pl. apósom látott meg vagy anyósom. Nyilván egyik sem egy kellemes dolog és valószinűleg mindkét fél számára kellemetlen a helyzet, de nem csinálnék belőle nagy ügyet. Mit lehetne tenni? Az élet megy tovább. Mondjuk ilyen helyzetbe biztos nem kerülnék, mert nem szoktam más házában pucéron rohangálni. Ha nincs rajtam ruha, akkor a fő szabály az, hogy az ajtó zárva van.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont máj. 13. 12:23 Privát üzenet

Annyira ciki hogy leírom az en sztorimat.

Anyoseknal laktunk osszvisz 3 hónapot amíg a mi házunk elkészült.A férjem csak úgy tud elaludni ha szól a tv..szóval minden este úgy aludtunk el..reggel vagy amikor felkeltem a tv már kivolt kapcsolva..mondom biztos bevolt állítva vagy a párom...hát nem..anyosom meg aposom kapcsolták ki mindig...bejartak a szobába csak mi aludtunk...és itt jön a bökkenő..minden este meztelenül aludtam,mert elviseletelen meleg nyàr volt.Anyosom megjegyezte jóval utána hogy legalább bugyit vehetnek fel alvashoz..sose de sose szegyeltem magam annyira!!!Utána mondtam férjemnek hogy apad is bejárt kikapcsolni a tv t..erre ő legalább látott valami szépet..pff..ultra gàz..meg mindig vorosodik a fejem ha erre gondolok.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont máj. 13. 13:47 Privát üzenet
8, férjed is, meg szülei is ultragázok. Nem vagyok valami prűd vénasszony (45/F),de ez nekem is sok lenne.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/18Időpont máj. 13. 13:52 Privát üzenet
Ha depressziós vagy miatta akkor vigyázz hogy ne kerüljön rá sor a meztelenkedésre.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont máj. 13. 14:07 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ciki dolog otthon a pucérkodás? Kinél hogy van ez otthon a családban?
Ti szoktatok meztelenül lenni? Menyire tabu nálatokotthon pl ( anyukátok, gyerekeitek, szülök rokonok ) előtt egymás teste, egymás elött meztelen lenni? Lakótárs, haver barát...
Családban szégyenlősség! Ki hogy van ezzel? Lányok, Fiuk! Otthon családtagok, rokon elött mertek pucéran lenni? Menyire elfogadott nálatok a meztelenkedés otthon? Fiu és 29 éves vagyok
Unokatesóm meglátott meztelenül, ez most ciki szerintetek?
Nagyon ciki! Mit tegyek?
Uncsitesóm véletlenül meglátott meztelenül, ez nagyon ciki?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Anyós, após rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!