Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondanátok neki a véleményet...

Elmondanátok neki a véleményeteket, vagy sem?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó ellenkező nemű barátom évekig. Pár hete megváltozott, először azt hittem, csak bemagyarázom, de mostanra már tényleg feltűnt, hogy magától már nem keres, nem ír, nem érdeklődik, csak ha én kerestem, akkor beszéltünk. Eddig ha egy találkozót megbeszéltünk, soha nem mondta le, most rászervezett mással egy másik programot. Ennek ellenére még én írtam neki, hogy máskor? Nehogy az legyen, hogy megsértődtem. Ezt az üzenetet megnézte, de nem válaszolt. Kicsit rosszul esik, hogy ennyi idő után ezt kapom tőle. Ha nem akar barátkozni, miért nem mondja? Tiszteletben tartanám. Nagyon bosszantó, hogy csak úgy ignorál és annyi gerinc nincs benne, hogy megbeszélje velem, mit szeretne. Arra gondoltam, hogy írok neki, hogy nem ezt nem így kellett ilyen gyáván volna intézni, aztán letiltom, hogy elfelejtsem. Jó ötlet, vagy legyek én is ovist és simán csak tiltsam?
2023. aug. 2. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd vele! Barátról van szó, nem egy futó ismerősről, akinél jobb szó nélkül hagyni, ha azt érzed, a terhére vagy. A tiltást viszont én elfelejteném, max., ha nagyon tenyérbe mászó választ kapsz… Szóval, ne beolvass neki, aztán tiltsd, hanem beszélgetést kezdeményezz! Ha azt is ignorálja, akkor annyi.
2023. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# igazából kezdeményeztem, mikor írtam neki, azt ignorálta. Ő sajnos elég gyáva típus.
2023. aug. 2. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Az érzéseidet mond E/1-ben, ne pedig véleményt. Rólad szóljon, hogy hogy érzel. Mert nem tudhatod mi van pontosan a háttérben.
2023. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké, de ha jól értem, csak annyit kérdeztél, hogy máskor. Én leírnám neki az érzéseimet, megkérdezném, van-e valami gondja velem, mással stb.
2023. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# még azután is írjak neki, hogy már egyszer ignorált? Nem tudom, mi lenne jobb tényleg.
2023. aug. 2. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tartok pisztolyt a fejedhez, hogy írj neki, elmondtam, én mit csinálnék. Futó ismerősnél elkönyvelném, hogy valószínűleg nem érdeklem, de jó barátnál biztosra szeretném tudni, hogy mi van, és megkísérelném kideríteni. Nem 50 üzit ignorált, lemondott egy talit, és utána nem válaszolt a kérdésedre. Nekem itt még beleférne, hogy kicsit utánajárjak, hangsúlyozom, barát esetén.
2023. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!