Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet valaki úgy a legjobb...

Lehet valaki úgy a legjobb barátom hogy nem kicsi korunktól azok vagyunk hanem csak meg kérdem tőle hogy leszünk e legjobb barátok???

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy lányt,szerintem egy fél nap alatt elégé jobb létünk sajnos azóta nem tudtam elérni sehol és nem is találkoztam vele (kicsit messze is lakunk egymástól)de szerencsére a szüleim is össze haverkodtak az ő szüleivel és fognak jönni hozzánk .Na de a lényeg az hogy neki sincs legjobb barátja és nekem sincs .. Megkérdezhetem csak úgy tőle hogy leszünk legjobb barátok?

2023. aug. 3. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Uhhh…hány évesek vagytok? Hol ismerkedtetek meg? Hogy-hogy nem tudod sehol sem elérni? Azóta nem is beszéltetek?
2023. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem azóta nem is beszélrünk mert WhatsAppon kívül nincs semmie és oda kell a telefon száma de nem kérdeztem tinik vagy én 16 ő kisebb nálam pár évvel de olyan mintha egy idősek lennének és nagyon jól kijövünk és kb ugyan azok a dolgok érdekelnek minket
2023. aug. 3. 19:17
 3/21 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ez utoljára az oviban működik így?
2023. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja és egy összeülésen ismerkedtünk meg mi voltunk egy családi barátoknál és ő is ott volt
2023. aug. 3. 19:18
 5/21 A kérdező kommentje:
4 Tudom tudom de hogy lehetnénk legjobb barátok?
2023. aug. 3. 19:20
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát így sehogy. Ő hány éves pontosan?
2023. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az nem lényeg hogy hány évesek vagyunk az volt a kérdésem hogy ével a személyel hogy lehetne a legjobb barátom
2023. aug. 3. 19:27
 8/21 A kérdező kommentje:
2 és fél év van köztünk
2023. aug. 3. 19:27
 9/21 A kérdező kommentje:
Többet nem mondok semmit
2023. aug. 3. 19:27
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs köztetek baráti kapcsolat, napi szintű beszélgetés meg ami egy barátság alapja/kezdete, akkor sehogy. Sajnálom.
2023. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!