Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek legjobb barátnő...

Szerintetek legjobb barátnő 18. szülinapjára ez túl nagy ajándék, vagy tök jó ötlet?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm jövőre lesz 18. Évek óta ismerem már, minden nap beszélünk, szóval elég közel állunk egymáshoz. Tudni kell róla, hogy nagyon szeret utazni, de nem igazán tud, mert elég szegények. Na és arra gondoltam, hogy mivel ez mégiscsak egy nagy alkalom, az lenne az ajándéka hogy elmennénk a horvát tengerpartra pár napra, az utazást és a szállást pedig fizetném. Szerintem nagyon jól éreznénk magunkat és maradandó élmény lenne mindkettőnknek. Ráadásul mivel a kettőnk születésnapja között csak pár nap van, így egyben meg tudnánk ünnepelni mindkettőt. Nézegettem az árakat és szerintem ha addig minden hónapban teszek félre 25 ezret, akkor ki tudom fizetni. Szerintetek?

2023. júl. 22. 13:15
A kérdező szavazást indított:
Szuper ötlet
Szerintem túlzás
35 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
egyszerűbb volna beszélni a szüleivel, meg a te szüleiddel, azt 4-en összedobnák az utazást, mint ajándék.
2023. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarsz a barátnőm lenni? Decemberben lesz a 40. szülinapom, addig még van időd spórolgatni az ajándékomra.
2023. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó ötlet, jól járt veled :D

Viszont a szülőkkrl beszéld le előre hogy elengedjenek mindkettőtöket, meg ne szervezzetek egymásra.

2023. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Túlzásnak tartom. Én nem fogadnám el, mert lekötelező, nem tudom viszonozni.
2023. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülőkkel mindenképp beszélj előtte s őket kérdezd meg. Illetve a te szüleidel is egyeztess.
2023. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Szuper ajándék, de én kicsit rosszul érezném magam.


Én a volt legjobb barátnőmnek egy gépet vettem, mert kellett a tovább tanulásához, de nem tudta megvenni, viszont nekem elég sok félretett volt (nem hencegek) és megvettem.

Sírt, örült, aztán 3 hónap múlva megszakadt a kapcsolatunk, mert behisztizett egy apró dolgon, le vagyok tiltva mindenhol.

Szóval azért mérlegeld.

2023. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!