Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet extrovertált emberek...

Hol lehet extrovertált emberekkel barátságokat kötni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben elég sok barátom bezárkózott, illetve nagyobb igényét érzem a társas életet aktívan élő barátokra. Van ötletetek hol tudom megtalálni ezeket az embereket? Akik főként extrovertáltak, nyitnak az emberek felé, jönnek mennek, sok barátjuk és társaságuk van. Én magam ambvivertáltnak mondanám, de azt vettem észre nagyobb súlyban vannak introverált barátaim velük viszont nagyon nehéz kimozduln, amire nekem azonban nagy igényem lenne :D


Mivel már 27 éves vagyok, ilyenkor sokkal nehezebb a barátkozás, tekintve hogy sokaknak nincs ideje a családi teendők mellett barátokkal programokra járni.


Félre értés ne essék, vannak nekem is ötleteim, de szívesen meghallgatnék másokat is, hogy látják.


Köszönöm a válaszokat!



2023. aug. 6. 10:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!